מאמרים - רק אם תהפכו את עצמכם למצליחנים - תצליחו בזוגיות ובקריירה שלכם הדפסה מאתר מאמרים

רק אם תהפכו את עצמכם למצליחנים - תצליחו בזוגיות ובקריירה שלכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]רק אם תהפכו את עצמכם למצליחנים - תצליחו בזוגיות ובקריירה שלכם / מאת יואב ברנזוןהצלחה היא תופעה מדבקתהצלחה, בדיוק כמו כישלון - היא תופעה מדבקת. אם אתם לומדים להיות מצליחנים - אתם תימשכו לחייכם דברים מוצלחים, אנשים מעניינים יותר, בני זוג מוצלחים יותר, עבודות רווחיות יותר וסיפוק רב יותר בחייכם.הצלחה אישית היא הבסיס לזוגיות מצליחה. אנשים מפסידנים, פסימיים או שליליים אינם יוצרים אף פעם זוגיות מוצלחת, אופטימית, חמה ומשגשגת.לוזרים מפחדים מהצלחהלמפסידנים ישנה תכונה שלילית והיא להוריד, לגמד ולהקטין כל דבר שיש לו סיכויים להביא להצלחתם. זכרו, מפסידנים הם אנשים שאינם רוצים להצליח, ולכן הם יברחו מכל דבר שמריח להם טוב, מצליח ובר-סיכויים - גם בקריירה וגם בחיי האהבה.לעומתם, מצליחנים הם אנשים שאינם מוותרים לעולם, שתמיד משמרים את החזון החיובי שלהם, שבכל מצב מנסים לעשות את המקסימום כדי שיהיה טוב ושכל הזמן עסוקים בלהרבות טוב. התכונות הללו הופכות אותם לבעלי סיכויים מצויינים להצליח בחיים, בקריירה ובזוגיות.להיות מצליחן פירושו להתמודד עם בעיות ולהשקיע בפתרונותמפסידנים הם אנשים שפוחדים מנפילות, שחוששים מטעויות ושנשברים מכישלונות. כשהם נופלים - קשה להם מאוד לקום חזרה אל משחק החיים. לעומת זאת, מצליחנים אינם אנשים שלא טועים או לא מפסידים אף פעם, אלא הם אנשים שפשוט יודעים לקום מהר מאוד גם מהכישלונות הצורבים ביותר.להיות מצליחן פירושו לאמץ גישה שאומרת "לכל בעיה יש פיתרון", "שום דבר אינו טרגדיה" ו"כל יום הוא יום חדש שניתן להצליח בו מחדש". להיות מפסידן פירושו לתרץ תירוצים ולהשקיע את עיקר האנרגיה בהתנגדויות, בשליליות וברחמים עצמיים במקום בפתרונות חיוביים וביצירתיות.וטיפ לסיום: אדם מצליח יצא מכל בעיה שתקרה לו בחיים. אדם מפסיד יחפש אשמים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il