מאמרים - חיים בריאים ומשגשגים הם חיים ללא דאגות ופחדים הדפסה מאתר מאמרים

חיים בריאים ומשגשגים הם חיים ללא דאגות ופחדים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]חיים בריאים ומשגשגים הם חיים ללא דאגות ופחדים / מאת יואב ברנזוןאל דאגהרוב האנשים דואגים רוב חייהם. ההרגל לפחד, לדאוג, להילחץ או לחשוש הוא מושרש אצל מרבית האנשים בעולם. אנשים משקיעים זמן רב בטיפוח ובחשיבה על דאגות, סכנות, בעיות, מכשולים וצרות בהווה או בעתיד.מרוב ההרגל לפחוד ולחשוש שמא דברים לא יסתדרו או שמא יקרה כישלון או פגע או מחלה - אנשים מפסיקים לקחת בחשבון שחיים ללא פחד וללא דאגה הם אפשריים בכלל.הסתכלות נינוחה ובטוחה על החייםחיים ללא דאגה דומים לחיים ללא חיכוך וללא סייגים. חיים ללא פחד ודאגה נובעים ממקום של אמון מלא בחיים והרגשה פנימית שרק דברים טובים ונפלאים יקרו לנו.אפשר לדאוג ואפשר לחיות - וזו בחירה. דרך הפחד מובילה לחשיבה כפייתית, לבזבוז זמן ולהחמצה של הפוטנציאל שלנו. לעומת, דרך האמון מובילה ליצירתיות, לקלילות, לזרימה ולהצלחה בכל התחומים.להיגמל מהפחדהפחד הוא בסך הכל הרגל מושרש. ניתן להיגמל ממנו - אם רק מחליטים לשרש אותו מחיינו ולחיות אותם בלעדיו וללא התערבותו.זכרו, הפחד מפריע לנו בכל דרכנו. הוא חוסם אותנו מלעשות דברים. הוא מוריד לנו את המוטיבציה. הוא בולם את ההתקדמות שלנו בחיים וגוזל חלק גדול מההנאה שלנו.וטיפ לסיום: הפחד הוא בית כלא של מחשבות. הוא אינו משרת שום מטרה חיובית - ולכן ניתן ורצוי להיגמל ממנו.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il