מאמרים - בחנו את עצמכם - מהי הקבוצה האנרגטית שלכם? הדפסה מאתר מאמרים

בחנו את עצמכם - מהי הקבוצה האנרגטית שלכם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]בחנו את עצמכם - מהי הקבוצה האנרגטית שלכם? / מאת יואב ברנזוןמהי קבוצה אנרגטית?קבוצה אנרגטית היא קבוצת אנשים שמתאפיינים בתפיסה, גישה, שפה, תרבות ומנטאליות מסוימת משותפת. קבוצה אנרגטית תתקשה להכיל קבוצות אנרגטיות שונות ממנה ובסופו של דבר ישתייכו אליה רק אלה שמדברים בשפתה.קבוצות אנרגטיותישנן מספר רב מאוד קבוצות אנרגטיות בעלות שפה משלהן. למשל: הקבוצה הבורגנית, הקבוצה הקרייריסטית, הקבוצה הכפרית, הקבוצה הרוחנית, הקבוצה האלטרנטיבית, הקבוצה השיווקית, הקבוצה העסקית, הקבוצה האומנותית וכו'. כל קבוצה שכזו משקפת עולם ערכים, תפיסות, גישות ושאיפות שונות בתכלית.הקבוצה שלכם היא המשפחה הרוחנית שלכםהקבוצה האנרגטית שלכם היא גם המשפחה הרוחנית שלכם. רק בתוך הקבוצה הזו תמצאו שפה משותפת, תרגישו שייכים, תוכלו להיות אתם עצמכם ושם תמצאו את הכוח שלכם, את הקריירה שלכם, את האהבה שלכם ואת המימוש העצמי והרגשת האושר שלכם.בחרו בקבוצה האנרגטית שלכםאם ברצונכם למצוא סיפוק, שלמות ואושר בחיים עליכם למצוא את הקבוצה האנרגטית שלכם, להכות בה שורשים ולחיות בתוכה כל חייכם, משום שרק בתוכה תרגישו באמת בבית.וטיפ לסיום: קבוצה אנרגטית היא הבית שלכם. בכל מקום אחר תרגישו זרים, חלקיים, מאולצים ולא עצמכם. האוטנטיות שלכם יכולה להתגלות במלוא עוצמתה רק בקבוצה האנרגטית שלכם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il