מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

ליסינג למשאיות - העסקה המשתלמת ביותר
ליסינג למשאיות הינה תופעה חדשה, כנראה שמדובר בתולדה של עלייה והביקוש הרב למשאיות בקרב חברות / עסקים. תופעה זו הכרחית שכן כיום יותר ויותר חברות / עסקים זקוקים למשאיות אך לא מעוניינים לשלם את מלאו סכום הקנייה.
ליסניג למשאיות הינה שיטה כלכלית אותה חברות הליסינג מציעות על מנת שלקוח הקצה יוכל להשתמש במשאית תוך הפחתת כלל העבודה הנלוות לאחזקת משאית באופן משמעותי. הליסינג מאפשר ללקוח לקבל משאית חדשה ללא כל הטרחה שבהוצאות הקבועות כגון ביטוח.
חברות ליסינג אשר מספקות שירותי ליסינג תפעולי למשאיות , שירות זה כולל כמובן את המרכב והמערכות הנלוות להפעלת המשאית: שירותי מוסך, גרר, ביטוח וכו'. השירות מיועד לחברות ועסקים לתקופה של 60 חודשים בתשלום חודשי קבוע, כאשר בסוף תקופת השכירות נתונה ללקוח אופציית לרכישת המשאית במחיר המוסכם מראש.

מהם היתרונות של ליסינג למשאיות?
במהלך תקופת הליסינג, כל ההוצאות הנלוות לאחזקת המשאית ממומנות על ידי החברה - אלו כוללות תקלות מכאניות, טסט, וביטוח.
לדוגמא, חברת UTI כוללת בחבילת ליסינג למשאיות את הרכיבים הבאים:
1. שירות ייעוץ מקצועי בבחירת סוג המשאית, סוג המרכב והמערכות הנלוות למשאית בהתאמה אישית ללקוח.
2. כיסוי ביטוח מלא - חובה ומקיף.
3. אחזקה שוטפת הכוללת תיקונים בחלקים מקוריים וטיפולים שוטפים - במוסכים מורשים של היבואן.
4. רישוי שנתי, כולל תשלום אגרת רישוי.
5. שירותי דרך וגרירה.
6. מוקד 24 שעות ביממה.

ולסיכום...
היתרון הכספי ברור - ראשית, ליסינג למשאיות מאפשר הוצאה קבועה וידועה מראש בכל הקשור למשאית. שנית, פריסת התשלומים למספר רב של חודשים במקום רכישה אחת ממוקדת בסכום גבוהה. היבט שלישי, ההוצאה מוכרת לצורכי מס כהוצאה ולא כהשקעה. ואחרון, בעזרת החיסכון בעת ביצוע עסקת ליסינג למשאית תוכל להפנות את המשאבים שהכוונו לקנייה למטרות אחרות.

"אז מה עוד נותר לומר... כמו שליסינג למכוניות הייתה ועדיין מהווה הצלחה כבירה בשוק המכונית כך גם למשאיות, שירות הליסינג מהווה הצלחה אדירה מכל הבחינות עבורך. כל שנותר זה "לקפוץ על העגלה"

אודות הכותב:
יוניברסל ישראל יבואנית משאיות איסוזו סומו.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il