מאמרים - החיים הם סיפור - הפרשנות שלו תלויה רק בכם הדפסה מאתר מאמרים

החיים הם סיפור - הפרשנות שלו תלויה רק בכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]החיים הם סיפור - הפרשנות שלו תלויה רק בכם / מאת יואב ברנזוןמה שקורה לכם הוא רק מה שאתם מספרים לעצמכםהמציאות שלנו אינה מציאות קשיחה אלא מציאות גמישה ומשתנה בהתאם לדרך שבה אנו בוחרים להבין אותה, לפרש אותה ולספר אותה לעצמנו.כשאתם מספרים לעצמכם את סיפור חייכם כל יום מחדש - אתם יכולים לבחור לספר לעצמכם סיפור של בושה, כלימה, כישלונות, פאשלות, טעויות וחבלות ואתם יכולים לבחור לספר לעצמכם סיפור של הצלחה, גאווה, השגים, נצחונות ופריחה.ספרו סיפור חיובי - גם לאירועים שלילייםהחכמה בחיים החיוביים היא לא להיצמד ל"עובדות" אלא ליצור את העובדות בעצמנו. למשל, אם קרה לכם אירוע שלילי אתם יכולים לפרש אותו בצורה שלילית אך אתם יכולים גם לבחור לראות אותו בצורה חיובית - וכך לזכור אותו ככזה.כשאתם מספרים לעצמכם סיפור חיובי גם לאירועים שליליים - אתם מחזקים את היכולת שלכם לפרש אירועים בצורה יצירתית וחיובית ומאפשרים למערכת הזיכרון שלכם לבטל את הזיכרון השלילי שלכם מאותו אירוע ודווקא להפוך אותו לאירוע חיובי.הכוח שבפירוש החיוביבמרחק של זמן - אירועים שליליים רבים נראים לנו כמצחיקים, שטותיים ואפילו חביבים. אבל, אם אינכם רוצים להמתין עשר או חמש עשרה שנים רק כדי לפרש אירוע שלילי או לא נעים שקרה לכם כאירוע חיובי - אתם יכולים להתחיל בכך כבר עתה.אם תעמיקו את ההבנה שלכם בחיים תגלו - שכל אירוע הוא בעל צדדים חיוביים, גם אירועים הנתפסים על פניהם במבט שטחי כאירועים שליליים ביותר. אם תלמדו לפרש את החיים שלכם רק כמסע רציף של חוויות ואירועים חיוביים - ההרגשה שלכם לגבי החיים שלכם תהפוך להיות חיובית ונעימה ביותר, למרות ש"עובדתית" מדובר באותם חיים ממש.וטיפ לסיום: פרשו אירוע שלילי מייד כאירוע חיובי - וכך תזכרו אותו שנים לאחור.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il