מאמרים - אל תהיו פליזרים של אחרים - היו קודם כל טובים לעצמכם הדפסה מאתר מאמרים

אל תהיו פליזרים של אחרים - היו קודם כל טובים לעצמכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אל תהיו פליזרים של אחרים - היו קודם כל טובים לעצמכם / מאת יואב ברנזוןהיכן נמצא הכוח שלי?פליזרים הם אנשים שמאמינים - בטעות - שהכוח תמיד נמצא אצל אחרים ואף פעם לא אצלם. זו הסיבה מדוע הם תמיד מתאמצים מעל ומעבר כדי לרצות אנשים אחרים. הם חושבים שאם הם יהיו פליזרים של אחרים - הם יוכלו להשיג מהם את מה שאין ביכולתם להשיג בכוחות עצמם.פליזריות היא תכונה של אנשים חלשים שאינם מאמינים בעצמם ובכוחם די הצורך אלא נוטים להשליך על אחרים כוחות שלא נמצאים בהם באמת. שימו לב, פליזרים אינם אנשים שבאמת אוהבים אנשים אחרים - הם פשוט מקריבים את עצמם לאחרים כדי שאלה יחזקו אותם, דבר שהוא בלתי אפשרי כמובן כי בסופו של דבר, רק אנחנו יכולים לחזק את עצמנו.אל תבקשו טובות מאחריםאם אתם רוצים להכיר ולהתחבר לכוחות האמיתיים שלכם - הפסיקו לבקש טובות מאחרים, הפסיקו להאשים אחרים, הפסיקו להיעלב מאחרים והפסיקו להיות פליזרים של אחרים.בכל פעם שאתם מבקשים או גרוע מכך - מתחננים - לטובות מאחרים אתם מוותרים על הכוח שלכם. במקום לסמוך על עצמכם ולהתמודד ככל יכולתכם, אתם פשוט מחלישים את עצמכם בכך שאתם מבקשים מאחרים לפתור עבורכם את הבעיות שלכם.אתם המרכזאם תאמינו שיש לכם כוח בלתי מוגבל לעשות ולשנות - אתם תופתעו לגלות שכמעט בכל סיטואציה אתם יכולים להסתדר לבד ובלי טובות. אתם תגלו את ההנאה ואת הגאווה העצמית הנובעת מהפעלת כוחות העצמאות והתושייה שלכם. אתם תראו שכמעט בכל מצב אתם יכולים למצוא פיתרון יצירתי ועצמאי שאינו כרוך בהסכמה או בעזרה של מישהו אחר.אם תשימו את עצמכם במרכז - לא תהיו עוד פליזרים של אחרים אלא תהפכו להיות פליזרים של עצמכם. אם תשימו את עצמכם במרכז - תגלו שבמקום תסכולים, כעסים, מצוקות, צער ואכזבה מאחרים אתם תחוו דרך עצמכם חופש, עוצמה, שחרור, יופי והנאה.וטיפ לסיום: אתם בעלי הכוח היחידים בעולמכם. אל תבזבזו אנרגיה בניסיון להיות פליזרים של אחרים.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il