מאמרים - מדוע זה טוב להיות אובססיבי? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע זה טוב להיות אובססיבי?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מדוע זה טוב להיות אובססיבי? / מאת יואב ברנזוןאובססיה - זה טובאובססיה היא דבר טוב - בניגוד למה שמקובל לחשוב. למעשה, ללא אובססיה לחיים לא נצליח להיות מלאי סיפוק, חדורי השראה, בעלי משמעות ומאושרים.אובססיה מובילה אותנו למצויינות, להצלחה, לשלמות ולהתעלות. לעומת זאת, העדר אובססיה גורמת לנו להירדם בעודנו חיים, היא גורמת לנו לשאוף לבינוניות, לאפרוריות, לשעמום, לסטטוס קוו והיא תוקעת אותנו באזור הנוחיות והביטחון שלנו.אובססיה רעה - מהי?אובססיה יכולה להיות רעה - רק אם היא קשורה בהתנהגויות או ביעדים רעים. למשל, אדם אובססיבי לסמים הוא אדם בעל אובססיה רעה. עצם התשוקה הטוטאלית שלו אינה רעה (אני חייב להשיג את...) - אבל היעד שאליו הוא שואף (הסם) הוא גרוע ונורא, ולכן אדם כזה הופך את הדבר היפה והחשוב הנקרא אובססיה לדבר שלילי.אובססיה רעה תמיד תלויה בדבר שאליו אנו כמהים ורוצים להגיע. אם אנו שואפים להיות עוצמתיים, טובים, מנהיגים, אוהבים, בונים, מובילים ומצטיינים - האובססיה שלנו היא טובה. אבל אם אנחנו שואפים להיות רעים, קרימינליים, מסוממים, עצלנים, מנוונים והרסניים - האובססיה שלנו היא רעה והיא תוביל אותנו לחיים רעים וגרועים.בחזרה לאובססיה הטובהאדם שמאבד את התשוקה ואת האובססיה לחיים - מאבד את החיים עצמם. זכרו, ללא אובססיה למשהו אין לנו חיים אמיתיים, אלא רק חיים מלאכותיים ושקריים שבהם אנו מבטאים אחוז קטן בלבד ממי שאנחנו באמת.זכרו היטב, אל תהיו בינוניים. אל תסתפקו בנוחות. חזרו אל האובססיות שלכם - אבל הקפידו שאלה אובססיות טובות שיובילו אותכם לחיים הטובים והמלאים ביותר שאתם יכולים לדמיין.וטיפ לסיום: התשוקה הטוטאלית למשהו טוב, הכמיהה והמאמץ להגיע אליו - זו המשמעות העמוקה של אובססיה חיובית.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il