מאמרים - מי שרוצה את החיים הטובים - חייב תחילה לשחרר את הגהנום הפנימי שבתוכו הדפסה מאתר מאמרים

מי שרוצה את החיים הטובים - חייב תחילה לשחרר את הגהנום הפנימי שבתוכו

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מי שרוצה את החיים הטובים - חייב תחילה לשחרר את הגהנום הפנימי שבתוכו / מאת יואב ברנזוןהחוץ והפניםאנשים רבים מדי סבורים - בטעות - שאין קשר בין החיצוני לפנימי, בין מה שמתחולל בתוכם לבין מה שקורה מסביב להם. ואכן, הנחה שגויה זו, שהיא יסודית ביותר לחיים שלנו, פוגעת בחייהם בצורה אנושה. ההנחה הזו מרחיקה אותם מהחיים הטובים באמת, משום שחיים טובים באמת מתחילים תמיד רק מבפנים, ולא משום מקור חיצוני.יש להבין שהחוץ והפנים שווים. החוץ הוא השתקפות רבת-פנים ומרובת שכבות של העולם הפנימי בתוכנו. אם נבין שהעולם החיצוני הוא בבואה של עולמנו הפנימי נוכל להתחיל להשפיע ולשלוט על מציאות חיינו - מתוכנו ולא מחוצה לנו.החיים הטובים מתחילים מבפניםמי שחי בגיהנום פנימי פרטי - אינו יכול לגעת בחיים הטובים באמת. מי שחי בבלגן פנימי - אינו מסוגל להגיע לחיים ממוקדים והרמוניים. מי שממלא את ראשו בחשיבה שלילית ובקונפליקטים - אינו יכול להגיע לשקט ולשלווה. מי שאין לו סדר פנימי - חייו לעולם לא יהיו מסודרים באמת.התופעה המעניינת היא זו - מי שמסדר את חייו הפנימיים, את צורת חשיבתו, את גישתו לדברים ואת השקפתו על העולם יוצר במו ידיו את גן העדן הפנימי והחיצוני שלו. מי שחי בשלום עם עצמו - יחיה בשלום עם עולמו. מי שחי בהרמוניה פנימית - ימצא עצמו עד מהרה בהרמוניה חיצונית ובמציאות נעימה, יצירתית, מצליחה ושלמה. זכרו, החיים הטובים מתחילים רק מבפנים - לעולם לא מבחוץ. לכן, אם תשקיעו בפנימיות שלכם - אתם תיווכחו לדעת שכל פעם שתבצעו סדר פנימי במחשבות שלכם, בגבולות שלכם, בסדרי העדיפויות שלכם ובמטרות שלכם - המציאות של חייכם "תתיישר" בהתאם לאותה הרמוניה פנימית שיצרתם. אם תצרו בתוככם סדר חיובי, אמיתי ונכון - גם המציאות תשתקף אליכם כסדרה של הצלחות, זכיות, ניצחונות, הנאות, סיפוקים ואהבות.חשבו בצורה הרמונית, מסודרת, נקייה ואמיתיתבמקום להילחם במציאות החיצונית בעוד הפנימיות שלכם נותרת מוזנחת ובלתי מטופלת - התחילו בכך שתסדרו את עולמכם הפנימי. אם יש משהו שאינו מוצא חן בעיניכם בחייכם - דעו לכם שהוא תוצאה ישירה של אמונה או מחשבה פנימית שלילית המקננת בתוככם ומוזנת על ידי החשיבה שלכם. שנו את הצורה בה את חושבים או מאמינים - והמציאות תשתנה יחד אתכם.מי שחושב בצורה הרמונית, מסודרת, נקייה ואמיתית - יוצר נסיבות ומציאות זהה לזו שבתוכו. מי שיוצא למסע של היכרות עם פנימיותו - יגלה את המקור האמיתי והיחיד לחייו. מי שנחוש לטהר את עצמו מכל הפסולת, הרעלים, השליליות והפחדים שצבר בתוכו מאז ילדותו - בונה במו ידיו את החיים הטובים ביותר שהוא יכול לאחל לעצמו.וטיפ לסיום: רוצים את החיים הטובים? התחילו בכך שתהיו טובים לעצמכם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il