מאמרים - אם משהו לא קיים בחייכם - צרו אותו הדפסה מאתר מאמרים

אם משהו לא קיים בחייכם - צרו אותו

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אם משהו לא קיים בחייכם - צרו אותו / מאת יואב ברנזוןכל מה שקיים בראשכם - קיים גם במציאות כלשהיהמציאות היא כל מה שאנו מסוגלים לדמיין. שימו לב, כל העולם שלנו וכל מה שיש בו נבנה תחילה במוחם של אנשים כלשהם בתקופת זמן כלשהי, שהרי אחרת כל הדברים הללו לא היו מסוגלים להיות.כשז'ול וורן חלם את הטיסה לירח אנשים חשבו שמדובר בעוד אגדה. לא עברו שנים רבות עד שפנטזיה זו הפכה למציאות - משום שכל מה שאנו מסוגלים לחשוב ולדמיין הופך בסופו של דבר למציאות. זכרו, כל מה שאתם רוצים או חולמים שיהיה לכם נמצא וקיים כבר במציאות, אחרת לא הייתם מסוגלים בכלל להעלות אותו בדעתכם.אם זה לא קיים - זה רק משום שלא פעלתם ליצור את זהאם אתם רוצים שמשהו בחייכם יקרה והוא אינו קורה - זה רק משום שלא פעלתם בצורה נחושה ועקבית כדי ליצור אותו במוחככם.לכן, רק אם תתחילו לדמיין את המציאות הרצויה לכם באופן שיטתי, החלטי ונחוש לחלוטין - בבוא הזמן המציאות שאותה דמיינתם ולמעשה יצרתם תקרום עור וגידים אל מול עיניכם.האם אתם רוצים את זה?הסיבה שאנשים כה רבים אינם מאמינים בדמיון שלהם וביכולת של החשיבה שלהם ליצור את המציאות שלהם היא פשוטה: הם אינם רוצים את אותה המציאות באמת.לרצות משהו פירושו להשתוקק אליו ולדמיין אותו. לערוג אליו ולהתחבר אליו. לחלום אותו ולחיות אותו. לנשום אותו ברמה היומיומית. זכרו, אם אתם נשארים מרוחקים מהחלומות שלכם, מהרצונות שלכם ומהאמונה שלכם - אינכם עושים למעשה דבר כדי ליצור את מה שאתם רוצים שיקרה בחייכם.וטיפ לסיום: אם יש משהו שחסר לכם - צרו אותו דרך הדימיון עד שהדימיון יהפוך למציאות.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il