מאמרים - מהו איזון אנרגטי ואיך מוצאים אותו? הדפסה מאתר מאמרים

מהו איזון אנרגטי ואיך מוצאים אותו?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו איזון אנרגטי ואיך מוצאים אותו? / מאת יואב ברנזוןמגבריות לנשיות וחוזר חלילהרוב האנשים עוברים בחלקים הראשונים של חייהם מעברים אנרגטיים מאנרגיה גברית לאנרגיה נשית וחוזר חלילה עד שהם מוצאים את האיזון הנכון ביניהם. למשל, אישה שבשנות העשרים והשלושים לחייה עסקה בתחומים גבריים לחלוטין וחיה חיים כוחניים, אנרגטיים מאוד והישגיים. לקראת שנות הארבעים שלה היא מתעייפת, נשחקת ומחפשת אחר דרך אחרת ורגועה יותר בחייה. היא עוברת לתקופה אנרגטית נשית מאוד ועושה הסבה מקצועית לעיסוק רוחני, נשי ויצירתי.כל הזמן הזה היא ממשיכה לחפש אחר המזיגה הנכונה בין שני העולמות הללו, בין שתי האנרגיות הללו - גבריות ונשיות. כל עולם בפני עצמו לא יספק אותה באמת. אבל שילוב של שני העולמות לכדי עולם מגובש אחד יהווה עבורה את התשובה האולטימטיבית לפאזל של חייה.החיפוש אחר האיזון האמיתיבדרך כלל, תקופה קיצונית גברית מחייבת מעבר לתקופה קיצונית נשית, ולהפך. רק אחרי לימוד והפנמה של שני העולמות הקוטביים הללו - העולם הנשי והעולם הגברי - ניתן באמת ליצור את האיזון האמיתי בין שניהם.אם אדם לא חווה מתוכו את אחד העולמות הללו, הוא לעולם לא יגיע לאיזון אמיתי משום שהוא אינו יודע מהו איזון. הוא יהיה חייב לעבור תקופה של "היפוך" וחוויה של העולם המנוגד לעולמו, כדי להבין מהו איזון אמיתי וכדי ליצור אותו.איזון אנרגטיכל תופעה או פעולה בחיים מחייבת איזון. איזון הוא אומנות החיים, ומי שמוצא את האיזון בחייו - הופך למאושר, יציב ושמח. היכולת "לפצח" את המסתורין של החיים קשורה קשר הדוק ביכולת למצוא את האיזון הנכון לנו.איזון אנרגטי הוא תנאי חיוני לחיים טובים. זכרו, איזון הוא תופעה ייחודית לכל אדם. כל אחד מאיתנו צריך למצוא את האיזון הפרטי שלו, את האיזון הייחודי שלו המהווה תמהיל מיוחד המתאים רק לו.וטיפ לסיום: איזון אנרגטי פנימי היא הדרך הבטוחה והיחידה לאושר.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il