מאמרים - מה לקחת ומה לא לקחת ללב? הדפסה מאתר מאמרים

מה לקחת ומה לא לקחת ללב?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מה לקחת ומה לא לקחת ללב? / מאת יואב ברנזוןמהו הלב?הלב שלנו הוא נקי, טהור, נאיבי ופתוח. הוא מבטא רגש יפה, חיובי וטוב. הוא המקום הפרטי והאינטימי ביותר שלנו - בו אנו מוגנים לחלוטין מכל פגע, שלילי או רע. משום כך, עלינו לשמור עליו, להגן עליו ולדעת מה להכניס לתוכו ומה לא.הבעיה של אנשים רבים היא שהם לוקחים כמעט כל דבר ישירות ללב. כשקורה להם משהו לא טוב - הם מייד, ללא מחשבה, בקרה או סינון, מכניסים את "זה" לתוך הלב, ואז הם מתחילים לסבול, לכאוב ואף ללקות במחלות.שמרו על הלב שלכם נקי כל הזמןיש מקומות שצריכים להישאר נקיים כל הזמן. הלב הוא אחד מאותם המקומות הללו. כדי לשמור על בריאותכם הנפשית עליכם ללמוד לא לקחת דברים רעים ללב - כי על הלב יש לשמור.שמרו על הלב שלכם נקי כל הזמן. אתם יכולים לבחון את הדברים הרעים שקורים לכם ממרחק - אבל אל תכניסו אותם ללב, כי אז תתחילו לסבול מאוד, לחלות, להיחלש ולפגוע בעצמכם ללא צורך.קחו ללב רק דברים טובים - דברים רעים השאירו בחוץהקפידו להפריד בין טוב ורע. קחו את כל הדברים הטובים אל הלב - את כל הדברים הרעים השאירו במרחק בטוח, בחוץ, הרחק מהלב. פשוט התרחקו מהדברים הרעים שקורים לכם, שכחו מהם, העלימו אותם מהתודעה שלכם, אל תעסקו בהם ואל תנתחו אותם.אם תשמרו על הלב שלכם - תשמרו על הבריאות שלכם, ותוכלו להישאר בכל עת ובכל זמן אנשים חיוביים, רעננים ושמחים, כי שום דבר רע לא יישב לכם על הלב.וטיפ לסיום: רוב האנשים הסובלים והחולים במחלות לב או במחלות כרוניות הם אנשים שנוטים לקחת הכל ללב - במיוחד דברים רעים.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il