מאמרים - מהו תהליך ההטמעה וכיצד ניתן להטמיע בתוכנו עמדות חדשות? הדפסה מאתר מאמרים

מהו תהליך ההטמעה וכיצד ניתן להטמיע בתוכנו עמדות חדשות?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו תהליך ההטמעה וכיצד ניתן להטמיע בתוכנו עמדות חדשות? / מאת יואב ברנזוןתהליך ההטמעהתהליך הטמעה הוא למעשה תהליך של שינוי עמוק שמתחולל בתוכנו. הטמעה היא תהליך שבו אנו משנים את העמדות שלנו ומתחילים לפעול בצורה חדשה לחלוטין על פי היגיון פנימי חדש ועל פי אמונות ותפיסות חדשות.הטמעה היא תהליך מדורג וטבעי שבו אנו מתנקים מידע קודם ומטמיעים ידע חדש בצורה שתיספג בתוכנו ותשנה אותנו. הטמעה אינו תהליך של לימוד רגיל אלא של שינוי פנימי עמוק. באמצעות הטמעה נכונה - ניתן להיגמל מהרגלים והתמכרויות, ניתן לשנות את המציאות של חיינו וניתן לאמץ הרגלים בונים וחיוביים.כשלים בתהליך הטמעהאנשים רבים מפחדים משינוי ויותר מכך - מתקשים מאוד לשנות את עצמם. הסיבה לכך היא פשוטה: הם אינם יודעים כיצד לבצע תהליכים של הטמעה, ולכן השינוי שהם מייחלים לו אינו מגיע או שהוא שינוי שטחי שמחזיק מעמד זמן קצר או שהוא מגיע לאט מאוד ובקשיים מרובים תוך כדי מאבקים פנימיים גדולים.חשוב להבין שהטמעה היא תהליך רגשי ולא שכלי. זהו תהליך שאינו דורש הבנה - להפך, הוא דורש סוג של חוסר הבנה או של הבנה אינטואיטיבית ורגשית שאינה מבוססת על המודע אלא על התת-מודעכיצד ניתן להטמיע עמדות חדשות?הטמעת עמדות חדשות בחיינו מחייבת אותנו לנטרל את החלקים המודעים שלנו, ולאפשר לחלקים הלא-מודעים לספוג את הידע החדש. רוב האנשים עושים שימוש בחלק המודע שלהם, ודווקא משום כך הם יוצרים פילטר שחוסם את הידע החשוב מלהגיע אל הלא-מודע שלהם.הטמעת עמדות חדשות מחייבת התעלמות ונטרול של החלקים המודעים שלנו, ושל העמדות המוכרות ומקובלות עלינו - במטרה ליצור מקום "בראש" לכניסתם של העמדות החדשות והשונות.וטיפ לסיום: הטמעה נכונה מסוגלת ליצור עבורכם שינוי מהיר יחסית - כמעט ללא שום קושי או מאמץ.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il