מאמרים - אם ברצונכם להצליח בחיים - אל תסתכלו על החיים של אחרים הדפסה מאתר מאמרים

אם ברצונכם להצליח בחיים - אל תסתכלו על החיים של אחרים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אם ברצונכם להצליח בחיים - אל תסתכלו על החיים של אחרים / מאת יואב ברנזוןאל תחיו דרך העיניים שלכם אלא דרך הלב שלכםרבים חיים את חייהם בתחרות הרסנית עם אחרים. הם מסתכלים במה שיש לאחרים, מכניסים את עצמם לעצבות, קנאה וחוסר שמחה במה שיש להם - ואז בתגובה פועלים בצורה הרסנית ושלילית כדי לנסות ולהשיג את מה שיש לאחרים.שימו לב, אל תחיו דרך העיניים שלכם, כי העיניים שלכם מטעות. חיו דרך הלב - רק שם תוכלו לראות את החיים כפי שהם באמת.רוב התסכול שלנו בחיים נובע מתחרות ומהשוואה מיותרת עם אחריםבדרך כלל, מה שאתם רואים או מדמיינים שאתם רואים אצל אחרים - אינו נכון ואמיתי, משום שדרך העיניים שלכם אתם מסוגלים לראות רק את החלק הגלוי של חייהם ולא את כל האמת עליהם.למרבה הצער, רבים מקנאים בחברים שלהם, באחים שלהם או באנשים שעובדים איתם במקום העבודה מתוך מחשבה - מוטעית - שלאותם אנשים יש חיים טובים יותר. הם מתעסקים בקנאה, בתחרות, בתחושה מתסכלת של חוסר ושל אשמה, במרירות ובכעס על כך שלהם אין את מה שלאחרים יש. אך לאמיתו של דבר, כל ההשקעה הזו היא חסרת משמעות ואינה מניבה עבורם שום דבר חוץ מסבל.רק כשאינכם פוזלים - יש לכם את הזמן להשקיע בטיפוח החיים שלכםרק אם תחליטו לא לפזול לצדדים, לא להסתכל לתוך הצלחת של אחרים, לא לחפש מה חסר לכם בחיים ולא לדמיין כיצד "כל האנשים" חיים נהדר ורק אתם מתמודדים עם קשיים ובעיות - רק אז תוכלו להקדיש את מלוא תשומת הלב והחיוביות לחיים שלכם. בכל דרך אחרת, אתם מזניחים את החיים שלכם בתירוץ שלאחרים יש יותר מכם.קנאה אינה רק דבר הרסני, אלא היא דבר מיותר וחסר טעם לחלוטין שאינו מסוגל לשפר את חייכם כמלוא הנימה. זכרו, אין מקום להשוואות ולתחרות בין אנשים - מכיוון שכל אחד מאתנו שונה, בעל צרכים שונים וייחודיים, נהנה ומאושר מדברים שונים, מחזיק בחלומות שונים ואישיים ומסוגל להינות רק מחייו שלו ולא מחיקוי של חיים אחרים או מתחרות הרסנית איתם.וטיפ לסיום: משוחרר ומאושר הוא זה השמח בחלקו ואינו מסתכל על חלקם של אחרים - לעולם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il