מאמרים - רק מי שהולך על כל הקופה יכול להיות מסופק מחייו הדפסה מאתר מאמרים

רק מי שהולך על כל הקופה יכול להיות מסופק מחייו

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]רק מי שהולך על כל הקופה יכול להיות מסופק מחייו / מאת יואב ברנזוןהאושר טמון בשלמותהאושר האמיתי טמון תמיד בתחושה ובהרגשה של שלמות ושל מלאות. אולם כדי להגיע לשלמות - עלינו ללמוד לכוון את עצמנו לשלמות, לא לפחות.רבים מוותרים על החלומות שלהם כבר בגיל צעיר. הם מתפשרים כבר בצעד הראשון. הם יוצאים מתוך נקודת הנחה שאין בחיים הכל, שאין דבר כזה שלם, שאי אפשר להשיג הכל, שזה בלתי אפשרי להיות מאושר באמת. על בסיס הנחות אלה הם יוצאים "לקניות" ומגיעים הביתה מאוכזבים עם סל חצי ריק.קורבן או ויתור הם ניסיון לשכנע את עצמנו שהכל טובזכרו, מי שמלכתחילה מכוון את עצמו לזוגיות חלקית או פושרת, לקורבנות בעבודה ובקריירה, לחיים של פשרה ושל חמיצות - לעולם לא יגיע למשהו משמעותי בחייו כי הוא פשוט אינו מאמין שזה אפשרי או ניתן.קורבנות נעשים על ידי אנשים שמנסים לשכנע את עצמם בכוח שהחיים הם פשרה וקורבן ושאין בררה אלא לסתום את האף ולסבול את הריח הרע. לעומת זאת, אנשים שהולכים על כל הקופה ועושים זאת מכל הלב ועד הסוף הם אלה שמוכיחים שוב ושוב שהכל אפשרי - אם רק רוצים ומוכנים באמת להאמין בכך.לכו על כל הקופה - ותקבלו את כל הקופהמי שמכלתחילה מוותר על כל הקופה - בחיים לא יגיע למשהו משמעותי בחייו. לעומת זאת, מי שמכוון למעלה - יגיע להרבה רק מעצם השאיפה והמודעות לזה.לכן, לכו על כל הקופה. אל תוותרו על יחסי מין טובים, על סיפוק והנאה. על תקשורת טובה. על אינטימיות. על חיי רווחה ונוחיות. על עניין וגירוי. על השגים, הצלחה וניצחון. לעולם אל תתפשרו על קשר חלקי וחמוץ. לעולם אל תסבירו לעצמכם שאין בררה אלא לעשות פשרות כואבות בחיים. לעולם אל תוותרו ותמיתו את החלומות שלכם.וטיפ לסיום: החיים שלכם הם שיקוף של מה שאתם מאמינים בו. מי שמאמין בפשרה - לעולם לא יהיה באמת מאושר בחייו.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il