מאמרים - מי שרוצה למצוא את הפרטנר הנכון - חייב לדעת לוותר על הפרטנרים הלא נכונים הדפסה מאתר מאמרים

מי שרוצה למצוא את הפרטנר הנכון - חייב לדעת לוותר על הפרטנרים הלא נכונים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מי שרוצה למצוא את הפרטנר הנכון - חייב לדעת לוותר על הפרטנרים הלא נכונים / מאת יואב ברנזוןאני תמיד משיגה את מי שאני רוצהאנשים ילדותיים מאמינים - בטעות - שהם יכולים להשיג כל פרטנר שהם רוצים, לא משנה מהו המחיר. הגישה הילדותית והלהוטה הזו, נובעת מחינוך רופס וחלש של הורים, שלא הצליחו לרסן את ילדיהם ובסופו של דבר תמיד נתנו להם את מה שהם רוצים.הבעיה המרכזית עם תפיסת "אני משיג תמיד את מי שאני רוצה" היא שלא תמיד אפשר להשיג את מי שאנחנו רוצים, ולא תמיד אנו באמת רוצים את מי שהשגנו. זכרו, כדי להשיג את מי שאנחנו באמת רוצים - עלינו לוותר על מי שאנחנו חושבים שאנו רוצים.איך מצליחים - אבל לא בכל מחירמי שבאמת רוצה להצליח מבחינה זוגית - חייב לשים לדחפים הילדותיים שלו סייגים וריסונים. ללא ריסונים רגשיים אלו - הזוגיות שלו תמיד תהפוך מאהבה אמיתית והדדית למאבק ברוטאלי וחד-צדדי לניצחון.מי שרץ אחרי פרטנר שהוא "הכי יפה", "הכי חתיך", "הכי נחשב", "הכי עשיר" או "הכי מבריק" - מבלי לקחת בחשבון האם באמת הקשר הוא טוב מכל הבחינות ולא רק מבחינה אחת או שתיים - תמיד ישלם את החשבון בסוף היום.אל תנצחו על חשבון עצמכםמרוב שאנשים להוטים להשיג בן זוג מסוים - הם מוכנים לדרוך על עצמם, לוותר על הערכים שלהם, להקריב את המשפחה שלהם, את החברים שלהם, את כל היקר והחשוב להם, ובעיקר - את מה שהם מאמינים.זכרו, אינכם יכולים לנצח על חשבון עצמכם, אלא רק להפסיד. מי "שמוכן לעשות הכול" כדי להשיג את הפרטנר שלו, אפילו אם משמעות הדבר היא לבטל את עצמו ולדרוך על עצמו - עושה טעות חמורה, משום שהוא יוצר במו ידיו את הכישלון שלו עצמו. הדרך הטובה ביותר לאהבה היא להיות רגשי - רק כך תוכלו לוותר על בני זוג מושכים אבל לא מתאימים ולא טובים לכם. רק כך תוכלו בסופו של דבר למשוך אליכם את הפרטנר הנכון והטוב לכם באמת מכל הבחינות.וטיפ לסיום: לפעמים אנו חייבים להודות בפני עצמנו, שבעצם אנחנו לא באמת רוצים להשיג את מי שהחלטנו שנשיג בכל מחיר.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il