מאמרים - הדרך האפקטיבית ביותר להשפיע על אנשים היא באמצעות הרגש הדפסה מאתר מאמרים

הדרך האפקטיבית ביותר להשפיע על אנשים היא באמצעות הרגש

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]הדרך האפקטיבית ביותר להשפיע על אנשים היא באמצעות הרגש / מאת יואב ברנזוןלדבר מהרגש - כדי להשפיע על הרגשרוב האנשים מונעים לפעולה על ידי רגשות ולא על ידי היגיון. באמצעות היגיון ניתן לבצע השפעה מינימלית בלבד על אנשים, וגם זו תהיה השפעה לטווח קצר, כי היא אינה חודרת עמוק לתוך אנשים אלא רק מגרדת את פני השטח.לעומת זאת, באמצעות תקשורת רגשית ניתן להניע אנשים לפעולה, להשפיע עליהם לבצע פעולות מתמשכות, ולמעשה להטמיע בהם גישה שונה מזו שהייתה בהם.כשאנחנו מרגישים - אנחנו נוחים יותר לשתף פעולהכשאנו חושבים - אנו סגורים בלב, ולכן איננו ניתנים כמעט להשפעה חיצונית. אנו נוקשים, טכניים ומפוחדים - ולכן רוב הזמן נעסוק בהתגוננות ולא בפעולה, כמובן שלא בשיתוף פעולה עם אחרים.לעומת זאת, כשאנו רגשיים - אנו נוחים הרבה יותר לשתף פעולה עם אחרים בדיוק כפי שאנו נוחים יותר לגרום לאחרים לשתף פעולה עימנו.כוחו של הרגשרגש הוא גשר. רגש מחבר בין אנשים ומאפשר להם להעביר, לחבר ולאחד את הרצונות והכוונות שלהם לכלל פעולה משותפת ואפקטיבית אחת. כשאנו רגשיים אנו מסוגלים להתחבר ולהתאחד עם אנשים - וכך גם להשפיע עליהם לטובה.זכרו, הדרך האפקטיבית ביותר להשפיע על אנשים ולהניע אותם לפעולה היא לאהוב אותם, להרגיש אותם, להתחבר אליהם ולדבר איתם בשפה הרגשית.וטיפ לסיום: היגיון אינו מלהיב או מניע אנשים. רגש, חזון, חלום או אהבה מניעים אנשים לחצות ימים וארצות.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il