מאמרים - אל תשקיעו בחולשות שלכם - טפחו רק את החוזקות שלכם הדפסה מאתר מאמרים

אל תשקיעו בחולשות שלכם - טפחו רק את החוזקות שלכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אל תשקיעו בחולשות שלכם - טפחו רק את החוזקות שלכם / מאת יואב ברנזוןחסרונות וחולשותלכל האנשים ישנם חסרונות וחולשות. הניסיון לתקן אותם, לעבוד עליהם או להסתיר אותם מאחרים או מעצמכם הוא ניסיון שגוי, משום שהוא מביא לבזבוז אנרגיה יקרה על מטרה בלתי אפשרית.נסו לקבל את החסרונות שלכם, להניח לכם, לתת לחלק מהם לנשור מכם במשך החיים, ולשאר - פשוט לתת להם להתקיים ולהתבטא כחלק בלתי נפרד מהייחודיות שלכם.עוצמות וחוזקותלכל האנשים ישנם עוצמות וחוזקות. החכמה בחיים היא לטפח את החוזקות הללו ולהשקיע בהם מאמץ, אנרגיה וזמן רב ככל הניתן - כדי להגיע באמצעותם להישגים משמעותיים.חוזקות ועוצמות הם כישרונות טבעיים שקיבלנו במתנה כדי שנשכלל אותם, נשתמש בהם, נבנה באמצעותם את חיינו ונתרום לעולם שסביבנו.הצלחה נובעת מטיפוח שיטתי של חוזקותהטעות הבסיסית של רוב האנשים היא שהם משקיעים המון אנרגיה ותשומת לב בחסרונות ובחולשות שלהם במקום בעוצמות שלהם.מרוב שהם מחפשים במה הם לא טובים ולמה הם לא בסדר - הם מבזבזים זמן קריטי אותו יכלו להשקיע בפיתוח עצמי ובחיזוק היתרונות היחסיים שלהם.וטיפ לסיום: אם תשקיעו את עצמכם בתחום בו אתם ממילא טובים - אתם תגיעו תוך זמן קצר להישגים משמעותיים ביותר.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il