מאמרים - מהו ההבדל בין חוקים אנושיים וחוקי הטבע? הדפסה מאתר מאמרים

מהו ההבדל בין חוקים אנושיים וחוקי הטבע?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו ההבדל בין חוקים אנושיים וחוקי הטבע? / מאת יואב ברנזוןהחוקים האנושייםהחוקים האנושיים הם חוקים שרירותיים ומשתנים שנקבעו בזמן מסוים וכתוצאה מאוסף נסיבות מקרי. למשל, החוק שאומר שחייבים לנהוג בצד ימין של הכביש. או למשל, החוק שקובע מהירות מותרת של 90 קמ"ש בלבד.חוקים אנושיים הם ברי חלוף. הם כל הזמן משתנים כי אין להם משמעות אמיתית והם שרירותיים. החוקים האנושיים זהים לחלוטין לחוקי האופנה - הם נוטים להשתנות בחלוף העונות ולא ניתן להסתמך עליהם לאורך זמן.חוקי הטבעחוקי הטבע הם חוקים אבולוציוניים ונצחיים שאינם משתנים לעולם והם נקבעים כתוצאה ממשמעות עמוקה ביותר, שבמידה רבה היא נשגבת מאיתנו. למשל, חוק המינים הוא חוק טבע והוא יצר הבדלים משמעותיים בין גברים לנשים.או למשל, חוק הברכה והשפע הוא חוק טבע והוא קובע את הדרך היחידה שבה ניתן למשוך לחיינו הצלחה, פרנסה וברכה. חוקי הטבע הם חוקים קריטיים שתמיד פועלים עלינו ואיננו יכולים להתעלם מהם. למעשה, כל עוד איננו מודעים לחוקי הטבע ואיננו מצייתים להם - חיינו ימשיכו להיות תקועים ולא מספקים.הציות לחוקאנשים שמצייתים לחוקים האנושיים אך לא לחוקי הטבע הם אנשים חלשים ומלאכותיים שפוחדים להקשיב לטבע האנושי שלהם, ובמקום זאת הולכים בצורה עיוורת רק אחרי החוקים "המקובלים".לעומת זאת, אנשים שמצייתים לחוקי הטבע הם אנשים "זורמים", אינטואיטיביים וגמישים שמחוברים לעצמם והולכים בעיניים פקוחות אחרי צו ליבם ואחרי התחושות הנכונות שלהם.וטיפ לסיום: חוק טבע אינו "צודק" או "לא צודק". הוא פשוט קיים שם לנצח ואין לנו בררה אלא לציית לו ולהשתמש בו לטובתנו כדי להצליח בחיים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il