מאמרים - מהו ההבדל בין חזון אישי וחזון כללי וכיצד משלבים אותם יחד? הדפסה מאתר מאמרים

מהו ההבדל בין חזון אישי וחזון כללי וכיצד משלבים אותם יחד?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו ההבדל בין חזון אישי וחזון כללי וכיצד משלבים אותם יחד? / מאת יואב ברנזוןחזון כלליחזון כללי הוא מטרה, יעד או משימה שאתם רוצים לבצע או לעשות שהבסיס שלה הוא לטובת הכלל. למשל, אתם רוצים להמציא תרופה לסרטן, לפתור את בעיית זיהום הסביבה, לעצב בגדים שישמחו אנשים, לבנות בתים נוחים וחכמים ועוד.חזון כללי הוא חזון המוקדש לטובת אחרים ולא לטובת עצמכם. אין בו שום דבר אישי משלכם, אלא כולו מוקדש למען אחרים, למען רווחתם, למען ההנאה שלהם ולמען השמחה והכייף שלהם.חזון אישיחזון אישי הוא מטרה או יעד שאתם רוצים בו והוא נועד לשרת אותכם באופן אישי לחלוטין. למשל, אתם רוצים להיות עשירים, אתם רוצים לנסוע לטיול ארוך בחו"ל, אתם רוצים להכיר בן או בת זוג מדהימים, אתם רוצים לרכוש רכב חדש ועוד.חזון אישי הוא המטרה האישית שלכם שבה אתם ממוקדים בצורה מוחלטת ואליה אתם מחוייבים בכל מצב. המטרה הזו נועדה לעשות אתכם שמחים, חיובים, נהנים ומאושרים.סוד השילוב הנכוןכדי להצליח בחיים באמת עליכם ללמוד להציב לעצמכם חזון כללי וחזון אישי ולדעת לשלב אותם בצורה נכונה. החזון האישי והחזון הכללי חייבים להיות חופפים אחד לשני, אך אסור להם לבוא אחד על חשבון השני.רק ברגע שאתם לומדים לשמור על איזון עדין ועקבי בין החזון האישי לחזון הכללי שלכם אתם רוכשים את הכוח והיכולת לממש את שני החזונות הזו בצורה משולבת, אפקטיבית והרמונית.וטיפ לסיום: דגש מוגזם על החזון הכללי שלכם הופך אתכם לקורבנות. דגש מוגזם על החזון האישי שלכם הופך אותכם לנצלניים.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il