מאמרים - 7 הכללים שיסייעו לכם במציאת אהבה הדפסה מאתר מאמרים

7 הכללים שיסייעו לכם במציאת אהבה

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]7 הכללים שיסייעו לכם במציאת אהבה / מאת יואב ברנזון1) לפעול כל הזמןהרעיון הבסיסי במציאת אהבה הוא לפעול, לחפש, להיות ערניים ולא להפסיק לעשות בעניין. אנשים שמתחילים ומפסיקים, מקווים ומתייאשים, מתלהבים ומתאכזבים - מבזבזים אנרגיה לחינם. לעומת זאת, אנשים שמתמידים בחיפוש ואינם מפסיקים את העשייה בתחום הרומנטי הם אלה שבסופו של דבר מגיעים למטרתם.2) להאמין באהבה שלכםרוב האנשים אינם מאמינים שיש מישהו שמתאים להם "בול". הם ספקנים, סקפטיים ומאוד מאוד צרי מחשבה. האמונה שלהם חלשה וביסודם הם חוששים להאמין שיש תוכנית ליקום ושהאדם הנכון להם קיים ורק ממתין למפגש ביניהם. במקום להתכונן לקשר פושר, קשה, בעייתי ומלא פשרות עליכם להאמין שנוצר בדיוק ורק עבורכם קשר מתאים, הולם, נכון ונעים המתאים לכם כמו כפפה ליד.3) לוותר על התירוציםתירוצים יש הרבה, אבל תירוצים הם שקרים. מרבית האנשים שמוצאים בסופו של דבר אהבה הם אנשים בעלי פגמים וקשיים מרובים. לא כולם יפים, חלקם נכים, עניים, לא משכילים או מבוגרים. אם הם הצליחו למצוא אהבה ואושר - גם אתם יכולים. הניחו לכל התירוצים שלכם (גיל, כסף, גובה, השכלה, יופי, צבע, עדה וכו') בצד. פשוט החליטו לחיות בלי תירוצים ולמצוא את האהבה שלכם בלי הפרעות.4) להיות נחושיםחיפוש אהבה, בדיוק כמו החיפוש אחר הצלחה כלכלית או אושר רגשי, הוא מבחן לנחישות שלכם. החלטה נחושה תקל עליכם את המבחן ותבטיח את הצלחתכם. הססנות ולבטים רק יאריכו את תקופת החיפוש. החליטו להיות נחושים למצוא את האהבה שלכם, לא משנה מה יהיה, מה יקרה, כמה זמן יידרש ואלו אמצעים תצטרכו לגייס. נחישות תקדם אתכם לאהבה שלכם במהירות גדולה יותר.5) לנצח את הפחדיםכל אדם צריך להביס את הפחדים שלו כדי להיות מאושר, מאוהב ושמח. כל המגבלות שלכם בחיים נובעים מהפחדים הפנימיים שלכם. חוסר ביטחון עצמי, חשש מדחייה, פחד להיות לבד וביישנות - אסור שהם ימנעו מכם מלמצוא את האהבה שלכם. לכן, כדי למצוא אהבה עליכם להפסיק להקשיב לפחדים שלכם ולהתחיל להקשיב לאמונה, לביטחון העצמי ולשאיפות הרומנטיות הכמוסות שלכם. הפסיקו להזין את הפחדים שלכם אלא פשוט החליטו להביס אותם כדי לפנות מקום בליבכם לאהבה ולא לפחדים.6) להקפיד על הדדיותאהבה היא הדדית. אל תבזבזו את זמנכם על קשרים חד-צדדיים או מרדפים אחרי בני זוג שאינם מעוניינים בכם. חפשו לעצמכם בני זוג שרוצים בכם כפי שאתם רוצים בהם - כך תמצאו אהבה אמיתית ולא אהבה נכזבת או חד-צדדית. בכל פעם שתתקלו באנשים שאינם מעוניינים בכם - פשוט המשיכו הלאה ללא מחשבה נוספת.7) לחפש את הדומה ולא את השונהאהבה זוגית מבוססת על דמיון גדול. ככל שבני הזוג הם בעלי רקע דומה ושאיפות דומות - כך הזוגיות שלהם תהיה טובה, עמוקה, אמיתית ונעימה יותר. אל תחפשו בני זוג הפוכים או שונים מכם. וותרו מלכתחילה על הנטייה להימשך להפכים שלכם. התרכזו במציאת בני זוג שמתאימים לכם, דומים לכם, מדברים בשפתכם ומאמינים בתפיסות העולם שלכם.וטיפ לסיום: מציאת אהבה אינה קסם או מזל אלא מסע מסודר ושיטתי למציאת הנשמה התאומה שלכם.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il