מאמרים - מהו חביון וכיצד הוא קשור להצלחה שלנו בחיים? הדפסה מאתר מאמרים

מהו חביון וכיצד הוא קשור להצלחה שלנו בחיים?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו חביון וכיצד הוא קשור להצלחה שלנו בחיים? / מאת יואב ברנזוןמהו חביון?חביון הוא תהליך פנימי וחבוי היוצא אל האור ומסתיים ברובד הגלוי. למשל, תהליך של השרשה של זרע הוא תהליך פנימי החבוי במעבה האדמה ומסתיים ביציאתו של הנבט מן האדמה.חביון הוא גם תהליך נפשי של שינוי פנימי המתחולל בצורה חבויה ונסתרת בתוך נפשנו, ואשר יוצא אל האור כעבור תקופת זמן מסויימת ומתגלה בהתנהגות שונה ובצירת מציאות שונה בחיינו.כל תהליך מתחיל בנסתר - ונגמר בגלוילמעשה, כל תהליך בטבע הוא תהליך של חביון, כי אין תהליכים המתרחשים יש מאין. כל תהליך מתחיל מנקודה חבויה כלשהי ובסופו של עניין הוא מתגלה ויוצא אל האור.לידת תינוק, פריחתו של פרח, התפרצות הר געש, בניית בית - כל אלה תהליכי בנייה חביוניים המתחילים בבלתי נראה ומתחת לפני השטח ומסתיימים ביציאה ברורה וגלויה אל הנגלה, המוחשי והבולט.ישנו פער בין הנסתר לגלוי של כמה חודשיםאנשים רבים טועים לחשוב ששינוי פנימי הוא תהליך מהיר, במקום להבין שמדובר בתהליך חביוני. זו הסיבה מדוע הם מצפים לשינויים מהירים - וכשהם לא רואים אותם הם מתייאשים ומרימים ידיים.זכרו, הפער בין רגע הזריעה הנפשית לבין מועד הנביטה והשינוי התנהגותי המיוחל הוא כשלושה חודשים לערך. במילים אחרות, כל תהליך של שינוי גישה או שינוי עמדה רגשי קורם עור וגידים ונגלה לענינו כשלושה חודשים לאחר ששתלנו אותו בתודעתנו.וטיפ לסיום: עלינו להיות סבלניים מספיק ולהמשיך לפחות כשלושה חודשים בתהליכי השינוי הנפשי כדי לראות את התוצאות המיוחלות, המלאות והברורות בשטח.
אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il