מאמרים - איך מגיעים לאושר? הדפסה מאתר מאמרים

איך מגיעים לאושר?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]רק 4 דברים פשוטים עומדים בינינו לבין האושר האמיתי / מאת יואב ברנזוןעבודה טובהכדי לחיות היטב אנו זקוקים לעבודה טובה, מפרנסת, מעניינת ואהובה. עבודה שנאמין בה, שנתרום באמצעותה, שנשפר דרכה את חיינו וחיי האחרים, שניבנה באמצעותה ושנמצא בה את האפשרות לבטא את עצמנו בצורה מלאה.איש/ה טוב/הכדי לחיות טוב אנו זקוקים לאיש/ה טובה, אהובה, נעימה, חביבה, יפה ואמיתית. אנו זקוקים לאיש/ה שנקבל, שנאהב, שנאמין ושנרצה להיות איתו/ה עוד ועוד מבלי להרגיש בליבנו החמצה, תסכול או חרטה על הבחירה שלנו.בית טובכדי לחיות טוב אנו זקוקים לבית טוב, נאה, יפה, מפנק וחם. בית שנהיה קשורים אליו, בית שנאהב לטפח, בית שיספק לנו את הצרכים המעשיים שלנו, בית חזק ויציב, בית שמתפקד ועובד עבורנו, בית שאנו אוהבים לחזור אליו ואוהבים להיות בו יותר מכל.מכונית טובהכדי לחיות טוב אנו זקוקים למכונית טובה, אמינה, מהירה ויפה. אנו זקוקים למכונית טובה שתאפשר לנו לנוע לכל מקום שאליו אנו רוצים להגיע בשקט ובשלווה, בנוחיות ובביטחון, בגאווה ובשמחה.וטיפ לסיום: אם השגתם את 4 הדברים הללו - לעולם לא תוכלו שלא להיות מאושרים בחייכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il