מאמרים - מהו ההבדל בין המציאות הגלויה והמציאות הנסתרת? הדפסה מאתר מאמרים

מהו ההבדל בין המציאות הגלויה והמציאות הנסתרת?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו ההבדל בין המציאות הגלויה והמציאות הנסתרת? / מאת יואב ברנזוןמציאות גלויה - 7% מהמציאותהמציאות הגלויה שאותה אנו רואים מהווה 7% בלבד מהמציאות השלמה והמלאה. למעשה, אנו רואים רק חלק קטן ביותר של המציאות השלמה והאמיתית של חיינו.המציאות הגלויה היא המציאות המודעת, זו שאנו מסוגלים לראות בעין, זו שאנו באים איתה במגע. לעומת זאת, המציאות הנסתרת היא שורש המציאות המודעת, היא החלק המהותי באמת של המציאות שלנו.מציאות נסתרת - 93% מהמציאותכמו קצה הקרחון והקרחון כולו - כך המציאות הגלויה והנסתרת. המציאות הנסתרת היא החלק השקוע של המציאות, החלק הנסתר, אך המהותי והחשוב מכל.המציאות הנסתרת היא החלק הלא מודע שלנו, תחושות הבטן, הרגשות שבלב, החלק שיוצר למעשה את המציאות הגלויה והמזין אותה יום יום ושעה שעה.איך משפיעים על המציאות הגלויה?רוב האנשים מנסים להשפיע על המציאות היומיומית שלהם רק דרך המציאות הגלויה. הם אינם מנסים להבין את החלק הנסתר של החיים, אלא פועלים רק בדרך המקובלת, הגלויה, המוחצנת, המעשית והטכנית - ולכן החיים שלכם קשים ורצופים במאבקים אינסופיים.לעומת זאת, האנשים המצליחים באמת בעולם שלנו מנסים להשפיע בעיקר על המציאות הנסתרת, ודרכה לחולל את השינויים שהם רוצים במציאות הגלויה. בכל פעם שהם מצליחים לגעת ולשנות את המציאות הנסתרת החבויה למעשה בתוכם קל להם מאוד לחולל שינויים משמעותיים גם במציאות הגלויה הנמצאת מחוצה להם.וטיפ לסיום: ברגע שאתם מתחילים לשלוט ברובד הלא מודע של עצמכם - אתם למעשה שולטים במציאות הנסתרת והגלויה של חייכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il