מאמרים - פטרו את הקטגור שלכם - קדמו את הסנגור שבכם הדפסה מאתר מאמרים

פטרו את הקטגור שלכם - קדמו את הסנגור שבכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]פטרו את הקטגור שלכם - קדמו את הסנגור שבכם / מאת יואב ברנזוןהקטגור שלכם מחליש אתכםלכל אחד מאתנו ישנו קטגור פנימי המבקר כל צעד וכל בחירה שאנו עושים. לקטגור שלנו יש את כל הנימוקים ואת כל ההסברים המשכנעים מדוע לא נצליח ומדוע לא כדאי, מדוע אי אפשר ומדוע חבל על הזמן.הקטגור הזה דורש מאיתנו לא להאמין בעצמנו, לא לקדם את עצמנו, לא לפרגן לעצמנו, לא לשווק את עצמנו, לא לשאוף לעצמנו ולא לחלום על טוב.כל אדם זקוק לסנגור אישי טובכל אחד זקוק לסנגור אישי טוב וצמוד - כדי שיוכל להתקדם בחיים. לסנגור כזה יש יכולת להסביר ולהצדיק כל צעד שאנו עושים, כל בחירה שאנו מבצעים וכל רעיון שאנו מקדמים.הסנגור האישי והטוב שלנו הוא שילוב של יחצ"ן, איש שיווק, איש מכירות, סוחר ועורך דין. הוא האמצעי שלנו להתקדם בחיים, לפעול בצורה משוחררת, להרגיש את הרוח הגבית התומכת בנו מאחור ולהתחבר למלוא העוצמה הטמונה בנו.כיצד יוצרים סנגור אישי?מי שרוצה סנגור אישי חייב תחילה לפטר את הקטגור האישי שלו. עליו לעשות הכל כדי לדכא, להקשות, להחליש ולהתנתק מהקול המבקר והשופט שבו.במקביל, כדאי לעודד קולות חיוביים בתוכנו, לחשוב תמיד חיובית, לדעת להאמין ולסמוך על האינטואיציות שלנו, לקבל את העובדה שכל דבר שאנו עושים הוא כנראה הדבר הנכון ביותר עבורנו באותו הרגע, ללמוד לדחוף את עצמנו קדימה, לדבר בשבחנו, ולפתח מנוע שאפתני בתוכנו כדי להגשים חלומות מתוקים הממתינים לנו בלב.וטיפ לסיום: סנגור אישי הוא הכלי האפקטיבי ביותר להצלחה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il