מאמרים - כיצד תקבלו 5 שנים נוספות במתנה לחייכם? הדפסה מאתר מאמרים

כיצד תקבלו 5 שנים נוספות במתנה לחייכם?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כיצד תקבלו 5 שנים נוספות במתנה לחייכם? / מאת יואב ברנזון25 שנים מחייכם אתם מבלים בשינהאולי אינכם מודעים לעובדה זו די הצורך - אולם אתם מבזבזים 25 מהשנים היפות ביותר שלכם בשינה, בחוסר מודעות ובבריחה מהמציאות.אנשים צעירים פחות מעריכים את הזמן, כי הם נוטים לחשוב שהזמן שלהם הוא בלתי מוגבל. אולם, ככל שאנשים מתבגרים - הם נעשים מודעים לערכו של הזמן ולחשיבותו. זכרו, הזמן הוא החיים, וברגע שנגמר הזמן - נגמרים גם החיים שלנו.מה יקרה אם תקדימו לקום בשעה אחת?אם תקדימו להשכים בבוקר בשעה אחת - תרוויחו 5 שנים נוספות לחייכם. וזכרו, אלה יהיו חמש השנים האיכותיות והיפות ביותר שלכם.שעות הבוקר המוקדמות הן השעות הקסומות והאיכותיות ביותר לחיינו. הן שקטות, רעננות ורגועות. הן מאפשרות לנו לפתוח את היום ממקום טהור, בריא, פתוח וחיובי, ויש להם השלכה על כל יתרת היום שלנו.שימו לב לזמן - נצלו כל רגע ממנו לעשייה פרודוקטיביתהיו מודעים לזמן הקצוב שלנו כאן על כדור הארץ. החיים עוברים מהר מדי, ועלינו לנצל אותם בצורה מירבית. במקום לישון - השכימו קום וכך יהיה לכם עוד זמן רב לעשייה פרודוקטיבית.שימו לב, רבים טועים לחשוב שעשייה פרודוקטיבית היא תוצאה של שינה ארוכה. למעשה, האמת היא בדיוק הפוכה. ככל שאנו ישנים יותר - כך אנו עייפים יותר. לכן, אם תשנו פחות, ואם תפיקו יותר מזמן העירנות שלכם - תגלו שאתם נעשים אנשים אנרגטיים ושמחים יותר ויותר.וטיפ לסיום: חצי שעה של שקט, רוגע, אווירה פסטורלית ותחושה של בוקר רענן תעניק לכם כוח ליום שלם ואינטנסיבי.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il