מאמרים - כדי לקבל החלטה נבונה - בקשו להגיע לתוצאה הנכונה ביותר הדפסה מאתר מאמרים

כדי לקבל החלטה נבונה - בקשו להגיע לתוצאה הנכונה ביותר

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כדי לקבל החלטה נבונה - בקשו להגיע לתוצאה הנכונה ביותר / מאת יואב ברנזוןאל תהיו משוחדים לתוצאה מסוימתהבעיה של רוב האנשים - שהם מושקעים מדי בהצלחה אישית, בהשגת המטרה הספציפית, במציאות התשובה היחידה הנכונה. חשוב שתבינו שאין צורך להשקיע כל כך הרבה אנרגיה ומאמץ כדי להצליח. כוח האמונה הוא כה גדול - עד שלנו לא נותר אלא להניח לו לעשות עבורנו את המלאכה מתוך אמונה, סיפוק, חיוביות ואופטימיות.מי שבאמת מאמין - מאמין. הוא אינו צריך כל הזמן לדאוג, לפחד, לכוון את אמונותיו ולוודא שהם "בסדר" ושהם בכיוון הנכון כביכול. הכי חשוב - אל תהיו משוחדים לגבי תוצאה הכרחית מסוימת. שחררו את עצמכם מהצורך לשלוט על כל התוצאות בעולם. הניחו ללב שלכם להוביל אתכם למקום אליו אתם צריכים להגיע. הניחו לעולם לבוא אליכם בדרך שלו ובקצב שלו.התמונה הגדולההחלטות חשובות בחיים הן בדרך כלל החלטות המורכבות מפסיפס של רכיבים. כדי להגיע להחלטה נבונה בסוגיה מורכבת - עליכם לראות את התמונה כולה, וזה כמובן לוקח זמן, דורש סבלנות, מיקוד, שחרור, בהירות, כנות וקלילות. כשהתמונה הגדולה נחשפת - אתם יודעים בוודאות ובקלות מהי ההחלטה הנכונה. אין קל יותר מכך.אבל, כאשר אין לכם סבלנות, כאשר אינכם כנים עם עצמכם, כאשר אתם מטים את המציאות, כאשר אתם מנסים להוביל בכוח אנשים או מצבים לתוצאה שנראית "טובה" עבורכם - אתם מתרחקים מהחלטה נכונה. אתם גורמים לעצמכם - במו ידכם - לאבד את הנכון והטוב באמת. לכן, אל תהיו צרים, מניפולטיביים ושליליים. אל תחפשו תוצאה שהיא טובה עבורכם ורעה עבור אחרים. תמיד תתפללו ותבקשו את התוצאה שהיא הכי נכונה עבור כולם. כך תעשירו את חייכם ותביאו על עצמכם רק ברכה.היו ניטראליים לגבי התוצאה הנכונהאם לא תהיו כפייתיים, אם לא תהיו משוחדים, אם לא תהיו קצרי סבלנות, אם לא תהיו כוחניים ולחוצים - תוכלו להפוך את חייכם לחיים נכונים באמת. כאשר אתם ניטראליים לגבי התוצאה הנכונה - אתם נפרדים מהפחד ונכנסים לממלכת האמון, הביטחון וההרמוניה.מי שמוכן לקבל את הטוב ואת הרע - כשני דברים טובים - יעלה ויתעצם. מי שמוכן לקבל ניצחון והפסד - בכבוד ובשמחה - יתחזק ויתגבש. מי שמוכן להיכנע בפני העולם - יזדכך ויטהר. היו פשוטים, ענווים, חיוביים ואופטימיים - ותחוו רק דברים טובים בחייכם.וטיפ לסיום: התפללו לדברים הנכונים באמת - ולעולם לא תחוו הפסד, כישלון או פחד.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il