מאמרים - רק אם תשאפו להיות אנשים דגולים יהיו לכם גם חיים משמעותיים הדפסה מאתר מאמרים

רק אם תשאפו להיות אנשים דגולים יהיו לכם גם חיים משמעותיים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]רק אם תשאפו להיות אנשים דגולים יהיו לכם גם חיים משמעותיים / מאת יואב ברנזוןלשאוף לגדולותאם אתם שואפים לחיים רגילים - יהיו לכם חיים רגילים. אם אתם שואפים לבינוניות ממוצעת - יהיו לכם חיים ממוצעים ובינוניים, ולעולם לא תהיו מסופקים מעצמכם באמת.שאפו לגדולות - רק כך תגדלו באמת. אל תפסיקו לחלום על הצלחות, גדילה, סיפוק והישג - כי מי שמפסיק לחלום ומתחיל להסתפק בקיים, חדל מלחיות באמת.המשמעות העמוקה ביותר בחיים נובעת מתחושת ההישג האישיאם תחליטו לעשות מאמץ שיטתי כל חייכם - להיות האנשים הכי טובים והכי מצויינים שאתם יכולים להיות בכל רגע ורגע, תצרו לעצמכם בוודאות נתיב חיים של הצלחה, סיפוק ומשמעות.תחושת ההישג האישי, הידיעה שהצלחתם לבנות ולהקים בכוחות ידכם את החיים המושלמים שחלמתם בליבכם וההבנה שהכל תלוי רק בכם - היא זו המייצרת את המשמעות הגדולה ביותר בחיי האדם. אהבה עצמית, משמעת של טיפוח, נתינה לאחרים ואהבה הם החומרים שמהם עשויה הגדולה שלנו.היו טובים ככל שתוכלואין דבר מיותר וטיפשי יותר מאשר להיות גרוע, להיכשל, לא להאמין, להיות ציני, פסימי, להתעצל ולבזבז את הזמן על שטויות. הזמן יקר - עשו בו שימוש חכם. נצלו אותו היטב כדי להשתפר בעצמכם, כדי לשפר את עולמכם, כדי לתרום משהו לעולם, כדי להשאיר משהו טוב מאחוריכם.חשבו על כך, אנו כאן לזמן קצר ביותר. אם לא נדע לנצל את זמננו בצורה מקסימלית לטובתנו ולטובת העולם - נתעורר בוקר אחד זקנים ומותשים ללא שום מורשת או תרומה שהשארנו מאחורינו. נתעורר בוקר אחד להבנה שחיינו חיים מבוזבזים ועקרים וזלזלנו במתנה הגדולה ביותר שניתנה לכל אחד מאיתנו - הגדולה האנושית שלנו.וטיפ לסיום: בכל אחד מאתנו טמון ענק מדהים ועצום המסוגל לשנות את כיוונו של כדור הארץ ולהביא עמו ריפוי ואהבה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il