מאמרים - בתוכנו קיימת ממשלה פנימית עם ראש ממשלה, שר אוצר ושר ביטחון הדפסה מאתר מאמרים

בתוכנו קיימת ממשלה פנימית עם ראש ממשלה, שר אוצר ושר ביטחון

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]בתוכנו קיימת ממשלה פנימית עם ראש ממשלה, שר אוצר ושר ביטחון / מאת יואב ברנזוןשר האוצרשר האוצר הוא החלק החושב והקר שלנו. אנו זקוקים לשר אוצר מסודר, מאורגן, קפדן וחזק שישמור עלינו מפני "שטויות", חריגות, מינוסים, החלטות פזיזות והוצאות כלכליות ממש מיותרות.שר האוצר שלנו חייב לעבוד במשרה מלאה ועלינו להקפיד להטיל עליו משימות. למרבה הצער, אנשים רבים "מפטרים" את שר האוצר שלהם או שולחים אותו לחופשה ארוכה של שנים. בזמן הזה הם נכנסים להוצאות גדולות, להחלטות פזיזות ולהפסדים כלכליים איומים.שר הביטחוןשר הביטחון הוא החלק האינטואיטיבי והאינסטינקטיבי שלנו. אנו זקוקים לשר ביטחון כוחני, חזק, מהיר וישיר שישמור עלינו מפני איומים חיצוניים, השפעות שליליות, שליטה חיצונית או כפייה מצד אנשים אחרים.שר הביטחון שלנו חייב לעבוד במשרה מלאה כדי לשמור שנלך בדרך הנכונה לנו, כדי שאף אחד לא יפריע לנו וכדי שלא ניתן לשום גורם לאיים עלינו ולוותר על עצמנו עבורו. מי שמפטר את שר הביטחון שלו נכנע במהירות לרצונות ולצרכים של אחרים והופך את עצמו ואת החיים שלו לקורבן של אחרים.ראש הממשלהראש הממשלה הוא החלק הרגשי, ההוליסטי והגבוה שלנו. אנו זקוקים לראש ממשלה רחום, חכם, יודע כל, מאוזן, אמיץ ומעמיק שידע לנתב אותנו אל הדרך הנכונה, אל הנתיב המתאים לנו באמת, אל היעוד שלנו, אל האמת ואל והאוטנטיות שלנו.ראש הממשלה שלנו חייב לעבוד במשרה מלאה, כי הוא החלק הבוחר שלנו. אנשים שמפטרים את ראש הממשלה שלהם משולים לאדם שמשחרר את האחיזה בהגה, עוצם את העיניים שלו ונותן ל"גורל" או לנסיבות מקריות להכתיב לו את כל מסלול חייו.וטיפ לסיום: אנו מדינה בזעיר אנפין, עם ראש ממשלה, שר ביטחון ושר אוצר במשרה מלאה. אם ברצוננו לשגשג עלינו להעביד את הממשלה שלנו עבורנו.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il