מאמרים - אם תהיו תחרותיים במקום להתחרות באחרים - תגיעו למקום הראשון בחיים שלכם הדפסה מאתר מאמרים

אם תהיו תחרותיים במקום להתחרות באחרים - תגיעו למקום הראשון בחיים שלכם

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אם תהיו תחרותיים במקום להתחרות באחרים - תגיעו למקום הראשון בחיים שלכם / מאת יואב ברנזון

תחרות ותחרותיותאנו חיים בעולם הישגי ולכן חובה עלינו להיות כל הזמן תחרותיים - אבל אף פעם לא להיות בתחרות. שימו לב, ההבדל בין תחרותיות לתחרות הוא מאוד פשוט: להתחרות פירושו לנסות ולגבור על אחרים. להיות תחרותי פירושו לנסות ולשפר את עצמנו ולהצטיין באופן תמידי.כשאנו מתחרים באחרים - אנחנו מאבדים את עצמנו. אנו שוכחים את היכולות הייחודיות שלנו, ומתעסקים - תוך מאמץ רב ומיותר - במה שאחרים עושים או לא עושים. לעומת זאת, כשאנו בתחרותיות אנו ממוקדים מאוד בעצמנו. אנו משפרים את היכולות הטבעיות שלנו ומגיעים להישגים גבוהים ביותר, ללא חיכוך או מאמץ.אל תתקדמו על חשבון אחרים אלא בזכות ובכוחות עצמכםאנשים שעסוקים כל הזמן בתחרות עם אחרים הם אנשים סגורים, חששניים ופרנואידיים הבטוחים שכל הזמן "לוקחים להם", מאיימים על מקומם ובוחנים אותם. הם אינם יודעים לפרגן, להתחלק, לעזור, לתמוך באחרים ולהיות שקופים ומשתפים מבחינת ידע ומיומנות. הם שונאים את המתחרים שלהם ורואים בהם את "האויב".לעומתם, אנשים תחרותיים הם אנשים פתוחים, יצירתיים בעלי כישורי אנוש גבוהים וביטחון רב. הם בטוחים בעצמם, והם כל הזמן משתנים ומשתפרים. הם אוהבים לעזור, לפרגן ולשתף במידע. הם יודעים לקדם את עצמם לא בזכות מניפולציות ופוליטיקה פנימית אלא בזכות כישורים, יסודיות, חיוביות והישגיות עצמית. הם אינם שונאים אף אחד - הם פשוט אוהבים את עצמם.תחרותיות מנצחת היא תחרותיות עצמיתאל תתחרו באחרים - תתחרו בעצמכם. החליטו להיות הכי טובים שאתם יכולים. החליטו להוציא מתוככם את הדברים הכי טובים. הגשימו את חלומכם להיות אנשים "גדולים", מפרגנים, טובים, יצירתיים וחופשיים. שחררו את עצמכם - ושחררו את סביבתכם. הפיצו סביבכם אנרגיה של חופש, שחרור, נעימות, זרימה ומצוינות.אם תתחרו בעצמכם - תמיד תגיעו ראשונים. אם תתחרו בעצמכם - תמיד יהיה לכם קל לפרגן לאחרים. אם תתחרו בעצמכם - ההתקדמות שלכם תהיה מהירה, טבעית ומתאימה לכישורים הייחודיים שלכם. אם תתחרו רק בעצמכם ולא באחרים - אתם תשיגו אחרים ללא כל בעיה. אם תתחרו בעצמכם - לא תהיה לכם כל בעיה לאהוב את המתחרים שלכם.וטיפ לסיום: המתכון להצלחה ולאושר בחיים הוא להוציא את הטוב ביותר מעצמנו במקום להסתכל על מה שאחרים עושים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il