מאמרים - מדוע רצון חזק מדי יוביל אתכם לכישלונות? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע רצון חזק מדי יוביל אתכם לכישלונות?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מדוע רצון חזק מדי יוביל אתכם לכישלונות? / מאת יואב ברנזוןלרצות יותר מדי אהבהרצון חזק מדי מזיק להצלחה בתחום הרומנטי ועלול להוביל בסופו של דבר דווקא לכישלונות ולאכזבות רומנטיות. רצון חזק מדי נובע מלחץ, מפחד וממתח ואילו אהבה נובעת ממקום שלם, רגוע ונינוח.אנשים שרוצים יותר מדי את בני הזוג שלהם, אנשים שרצים אחרי אהבה או אנשים שלחוצים על זוגיות הם אנשים שאינם מאמינים שמגיע להם אהבה ולכן הם פועלים ממקום נמוך של ספק ושל מאמץ במקום ממקום גבוה של אמון ושל רוגע.לרצות יותר מדי הצלחהרצון חזק מדי להצלחה בתחום הקריירה והעבודה מחבל בהנאה מתהליך ההצלחה ועלול להוביל במקרים רבים דווא לכישלונות. רצון חזק מדי להצליח נובע ממקום של לחץ, פחד ומתח ואילו הצלחה אמיתית נובעת מהנאה, מאהבה לעבודה, מכייף, משחרור, מאמונה בדרך, מסבלנות אמיתית ומכושר בנייה.אנשים שרצים כמו מטורפים אחרי הצלחה לרוב אינם משיגים אותה. בדרך כלל, הם רק מטריפים את עצמם, מלחיצים את עצמם, גורמים לעצמם לכאבים ולמחלות ומזיקים לעצמם - כי הם פועלים ממקום נמוך של הרצון להוכיח והרצון לכבוש ולא ממקום גבוה של משמעות, סיפוק, הנאה וחדוות הבנייה.רצון חזק מדי יוציא אתכם מדעתכםרצון חזק הוא דבר טוב, אולם כשהוא בא במנות קיצוניות הוא הופך לדבר רע ומזיק. רצון שלם אינו רצון חזק מדי אלא דווקא רצון רגוע, מלא ויציב. הוא אינו קיצוני או מוטרף אלא הוא מאוזן, סבלני ועמוק - ולכן רק רצון שלם מביא איתו את ההצלחה האמיתית הן בתחום האהבה והן בתחום הקריירה.כשאדם הוא ספקן, לא מאמין, פגוע ומדמם מבפנים, חלש ומיואש עמוק בתוכו - הוא עלול לפתח רצון חזק מדי כדי לנסות ולפצות את עצמו על כל הכאבים והסבל שלו. לעומת זאת, כשאדם הוא בריא, אופטימי, שמח, חיובי וקליל - הוא מניח לרצון שלו להיות רגוע, שלם, מאוזן ומדויק כי הוא אינו זקוק לפיצוי על שום דבר והוא אינו פועל ממקום של סבל וטירוף אלא ממקום אוהב ושפוי.וטיפ לסיום: אם תלמדו לרסן את הרצון המוגזם שלכם ולאזן אותו - תגלו שאתם משיגים בקלות רבה יותר את מה שעד היום ניסיתם להשיג במאבקים ובמאמצים מטורפים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il