מאמרים - כדי להצליח בגדול צריך להתחיל מאמונה שלמה הדפסה מאתר מאמרים

כדי להצליח בגדול צריך להתחיל מאמונה שלמה

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]כדי להצליח בגדול צריך להתחיל מאמונה שלמה / מאת יואב ברנזוןהביצה והתרנגולתהצלחה מתחילה מאמונה שלמה במטרה. אם אינכם מאמינים במה שאתם עושים - לא תגיעו להצלחה משמעותית, כי חסרה לכם המוטיבציה, האמונה וההשגחה שמעל כדי שבאמת תגיעו למטרתכם.הביצה קודמת לתרנגולת בדיוק כפי שאמונה שלמה קודמת להצלחה. וכדי להצליח - יש להרגיש את ההצלחה עוד לפני שהיא קרתה בסוג של תחושה וידיעה מוקדמת, בסוג של אמונה שלמה וטובה.אמונה שלמהאמונה שלמה שונה מספקנות. ספקנות מתבטאת בהטלת ספק בדברים, בהססנות, בדחיינות, במשיכת זמן, ביצירת אזורי מפלט ובריחה למקרה של כישלון, בטרדה, בחוסר ביטחון, במחשבות רעות, בנדודי שינה, בתחושה מקדימה לא טובה ובחוסר נוחיות פנימי.לעומת זאת, אמונה שלמה מתבטאת בבהירות רבה, בנחישות, במהירות ובמימוש דברים בצורה מיידית וקלה, בהרגשה מאוד טובה וקלה, במחשבות חיוביות, בשינה נעימה, ביצירתיות גדולה ובנוחיות פנימית.כשההתחלה היא טובה - הכל טובבכל תחום בחיים - החל מקריירה וכלה בזוגיות - חשוב להתחיל בטוב. כל ההצלחות הגדולות מתחילות בניצוץ חיובי ומאמונה פשוטה, שלמה ובריאה. רק לאחר שאדם מחויב באופן מלא למטרה או למסלול שאותו הוא בוחר - היקום והמזל מצטרפים גם הם למלאכה ומשלימים אותה לכדי הצלחה של ממש.כישלונות נובעים מהתחלות לא טובות, מתחושות רעות, מהיסוס מתמשך ומגישה פסימית. ההצלחות לעומת זאת, מתחילות מגרעין חיובי, מאמונה שלמה בדרך, ממחויבות מלאה ומתחושה מאוד נוחה כבר מההתחלה.וטיפ לסיום: אמונה היא סוג של הרגשה פנימית עמוקה ומקדימה המסמנת לנו מהי הדרך הנכונה שבה עלינו לבחור כדי להצליח בחיינו האישיים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il