מאמרים - מהי חתימה אנרגטית ומדוע היא כל כך חשובה? הדפסה מאתר מאמרים

מהי חתימה אנרגטית ומדוע היא כל כך חשובה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהי "חתימה אנרגטית" ומדוע היא כל כך חשובה? / מאת יואב ברנזון

חתימה אנרגטית היא יתרון מולד ותת-הכרתיחתימה אנרגטית היא הקרנה של אינפורמציה לא מודעת שקיימת בנו שמעניקה לנו יתרון מולד ותת-הכרתי יחסית לאנשים אחרים. חתימה אנרגטית מאפשרת לנו לפעול ולהצליח כבר בגיל צעיר בתחום מסוים, אפילו אם לא למדנו אותו או קיבלנו הנחייה לגביו.חתימה אנרגטית דומה לידע מוקדם איתו נולדנו. הידע המוקדם והעמוק הזה שאותו אנו מביאים מתוכנו מאפשר לנו להצליח מאוד באותו תחום שבו יש לנו חתימה אנרגטית חזקה.מדונה ועולם המשחקמדונה היא זמרת מפורסמת ומצליחה מאוד - בזכות העובדה שיש לה חתימה אנרגטית חזקה מאוד שקשורה בשירה ובריקוד. לעומת זאת, החתימה האנרגטית שלה כשחקנית היא חלשה, ולכן למרות כל ניסיונותיה להצליח בעולם המשחק היא תמיד כשלה.חשוב לזכור שחתימה אנרגטית היא תופעה מאוד חזקה ומאוד לא הגיונית. מי שיש לו חתימה אנרגטית חלשה בתחום מסוים - הסיכוי שלו להצליח באותו התחום הוא מאוד קלוש עד בלתי אפשרי. לעומת זאת, מי שיש לו חתימה אנרגטית חזקה בתחום מסוים - יצליח בו כמעט בכל מקרה, ואפילו בניגוד לכל התחזיות או ההסתברויות הרציונאליות.מי שמגלה את החתימה האנרגטית שלו תמיד יצליח בחייוחתימה אנרגטית היא כמו "מגע קסם". מי שמגלה את החתימה האנרגטית שלו תמיד יצליח אם יפעל על פי אותה חתימה. כל מה שהוא ייגע בו - יהפוך לזהב כי חתימה אנרגטית היא כה חזקה שהיא יוצרת שביל תת-הכרתי של הצלחה מראש.חתימה אנרגטית דומה במהותה לעמוד אש. אם אנחנו בוחרים להתחבר לחתימה האנרגטית שלנו, אנחנו תמיד פועלים ממקום בטוח וחזק ואנחנו תמיד מצליחים במה שאנו עושים. לעומת זאת, אם אנחנו בוחרים להתעלם מהחתימה האנרגטית שלנו ולאמץ כיווני פעולה שונים ממנה, תמיד נהיה חלשים בחיים ולא נמצה את מלוא יכולותינו.וטיפ לסיום: חתימה אנרגטית היא שדר בתדר מסוים שהוא חזק מאוד ובריא מאוד והוא משודר דרך תת-המודע שלנו.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il