מאמרים - מדוע לכל בעיה יש פיתרון? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע לכל בעיה יש פיתרון?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מדוע לכל בעיה יש פיתרון? / מאת יואב ברנזוןלכל בעיה יש פיתרון איפשהולכל בעיה שאי פעם נתקלתם בה מישהו כבר מצא לה פיתרון. בעיות נוצרות עם פתרונות ולכל בעיה יש פיתרון בנמצא, רק שלא תמיד אנשים יודעים לחפש במקומות הנכונים.הפיתרון נמצא - חפשו אותוהבעיה המרכזית של אנשים היא שהם אינם מאמינים שיש פיתרון או שהם אינם מוכנים לחפש אותו מספיק. הם מרימים ידיים, מתחילים ומפסיקים, בוחרים בפתרונות חלקיים, זמניים וגרועים או פשוט קובעים ש"הבעיה בלתי ניתנת לפיתרון".הפיתרון האמיתיכל בעיה שאי פעם הייתה לכם ניתנת לפיתרון - וזאת עובדה. כל שעליכם לעשות הוא לחפש את הפיתרון ולא לוותר. בסופו של דבר, כל דבר פתיר ולכל שאלה ישנה תשובה.וטיפ לסיום: אל תנסו לפתור את הבעיות שלכם בעצמכם. חפשו מישהו שמומחה בפיתרון הבעיה שלכם, ותגלו שהפיתרון תמיד היה שם מתחת לאף ושלא הייתה שום סיבה לסבל שלכם שנים על גבי שנים.אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il