מאמרים - מהו שינוי אמיתי וכיצד הוא מוביל להצלחה? הדפסה מאתר מאמרים

מהו שינוי אמיתי וכיצד הוא מוביל להצלחה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו שינוי אמיתי וכיצד הוא מוביל להצלחה? / מאת יואב ברנזוןשינוי כמותירוב האנשים מנסים להשתנות בשיטת הכמויות. הם עושים בדיוק את אותם הדברים שהם רגילים לעשות שנים על גבי שנים, רק שהם עושים זאת בכמות יותר גדולה או בכוח יותר מאסיבי, מתוך ציפייה שהכמות תביא בסופו של דבר להצלחה.שינוי להצלחההצלחה אינה נובעת משינוי כמותי אלא משינוי תפיסתי. שינוי להצלחה הוא שינוי גישה, תפיסה, מודל, חשיבה, אמונה, עמדה או הבנה של חוקי המשחק והמציאות.מעיגול למשולשאם במקום עיגול קטן תהפכו לעיגול גדול יותר - לא תגיעו להצלחה בחיים, משום שעיגול הוא עיגול. אבל, אם במקום עיגול תהפכו למשולש - הסיכוי שלכם להצליח הוא אדיר, משום שאתם מתנהלים בצורה תפיסתית שונה לגמרי ממה שהייתם מורגלים אליה.וטיפ לסיום: אם עד היום לא הגעתם להצלחה בחיים - אין שום סיכוי בעולם שתגיעו להצלחה עם אותן התפיסות בדיוק, משום שתפיסות אלה הן בדיוק הסיבה מדוע הגעתם לחוסר הצלחה.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il