מאמרים - אם ברצונכם לחיות טוב, התחילו להיזכר בימים הטובים שהיו לכם בעבר הדפסה מאתר מאמרים

אם ברצונכם לחיות טוב, התחילו להיזכר בימים הטובים שהיו לכם בעבר

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אם ברצונכם לחיות טוב, התחילו להיזכר בימים הטובים שהיו לכם בעבר / מאת יואב ברנזוןלכל אחד היו ימים טובים - לפני הטראומהאנשים שסובלים, שעברו טראומה, שנמצאים במשבר או שחווים קושי מתמשך הם בדרך כלל אנשים ששוכחים את הימים הטובים שלהם. מרוב הסבל והכאב המתמשך הם שוכחים איך זה לחיות טוב, איך זה שמרגישים טוב. הם מתנתקים מעצמם ומתרחקים מכל מה שהם באמת אהבו לעשות בגלל הצורך לתת מענה למשבר, לסבל, לצרכים דחופים יותר או להישרדות.למה היה לנו טוב בימים הטובים?חשבו לרגע, מתי היו הימים הטובים שלכם, למה אתם מרגישים שאלו היו הימים הטובים עבורכם, מה היה בימים הטובים שלכם שענה על הצרכים המיוחדים רק לכם, מה אהבתם במיוחד בימים הטובים שלכם?איך נוכל לחזור לימים הטובים?כדי לחזור ולחיות טוב מחדש בהווה עליכם לשים לב לתכנים המהותיים של הימים הטובים שהיו לכם בעבר. אם תבינו מה מילא אתכם אז, תוכלו לדעת מה ימלא אתכם באושר ובשמחה מחודשת גם היום.וטיפ לסיום: הצרכים המהותיים האישיים שלנו אינם משתנים כל חיינו. אנחנו, לטוב ולרע, לא משנים את ההעדפות, ההנאות והצרכים הרגשיים שלנו.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il