מאמרים - מהו מסלול ההצלחה המהיר? הדפסה מאתר מאמרים

מהו מסלול ההצלחה המהיר?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מהו "מסלול ההצלחה המהיר"? / מאת יואב ברנזוןהמסלול האיטיהמסלול האיטי להצלחה הוא המסלול השבלוני והרגיל, המקובל והנהוג על ידי כולם. זהו מסלול של בינוניות, של פשרות, של לעשות את מה שמצופה, של ללמוד שנים במסגרות שונות, של להיות שכיר, של לנסות להיות הכי בסדר בהתאם ל"שיטה".המסלול המהיר להצלחההמסלול המהיר להצלחה הוא מסלול לא קונבנציונלי, הוא מסלול ייחודי, אמיתי ונועז. זהו מסלול של מצוינות, אינטואיציה ושאפתנות, של ללכת על כל הקופה, של לעשות בדיוק את מה שאוהבים, של לבטא את מה שנולדנו איתו בפנים, של להיות עצמאיים, של לנסות להמציא את "השיטה" שלכם.הצלחה היא בחירההצלחה היא בחירה מודעת בין ויתור לשאפתנות, בין הליכה בתלם לבין מה שבוער לכם בפנים ורק רוצה לצאת החוצה. הצלחה מהירה היא ההחלטה לזנוח את השיטה המקובלת וללכת בדרך שלכם להצלחה.וטיפ לסיום: כדי להצליח בצורה מהירה עליכם להיות אמיתיים עם עצמכם ולא לחשוש מהרצונות ומהשאיפות האמיתיים שלכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il