מאמרים - מדוע חשוב להשתחרר ממגבלות ההורים? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע חשוב להשתחרר ממגבלות ההורים?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

מדוע חשוב להשתחרר ממגבלות ההורים? / מאת יואב ברנזוןהשפעת ההוריםאנו נולדים וצומחים לאורם של הורינו. לכן, השפעתם עלינו היא אדירה ומכרעת מכל הבחינות - מבחינה פיזית, נפשית, מנטלית ורגשית.בין אם אנו רוצים בכך ובין אם לא - אנו חשופים מגיל ינקות ובמשך שנים למסרים שהורינו מעבירים לנו בצורה מודעת ולא מודעת, עד כדי כך שדפוסי ההתנהגות, המחשבה והרגש שלנו מתעצבים במידה רבה מאוד בדומה ובהתאמה לאלה של הורינו.הורים יודעים רק את מה שהם יודעיםלאורך תהליך ההתבגרות והעצמאות שלנו, אנו מבינים שההורים שלנו אינם יודעים הכל - הם יודעים רק את מה שהם יודעים, ואת מה שהם הצליחו לגלות על עצמם ועל החיים.כילדים בוגרים עלינו לגלות את מה שמעבר לידיעתם של הורינו, לצמוח ולהתקדם הלאה אל מעבר למגבלות שלהם ולחוות ולחשוף את מהות חיינו האישיים הנמצאים מעבר לדפוסי ההתנהגות והבחירה של הורינו.לפרוץ אל מעבר למגבלות ההוריםכדי לחיות את חיינו בצורה הטובה ביותר, עלינו לעשות צעדים נוספים קדימה. מי שאינו חותר קדימה - יחיה בסופו של דבר את החיים של הוריו. הוא ייפול לאותם הדפוסים, לאותן ההתנהגויות ולאותן התוצאות. הוא ישחזר במידה כמעט מדוייקת את החיים של הוריו - וכך יחמיץ את החיים שלו.מי שרוצה לנוע מעבר לדפוסים של הוריו - חייב לקחת אחריות מלאה על חייו ולהשקיע זמן ומאמץ ניכר בהבנת עצמו, בחקירת חייו, בפענוח חלומותיו ושאיפותיו ובטיפוח עצמו. אהבה עצמית, מימוש בלתי מתפשר של חלומות, הקשבה לקול הפנימי וסקרנות בריאה להכיר את עצמנו ואת מי שאנחנו - יפתחו עבורנו את הפתח לחיים שתמיד חלמנו לחיות, להישגים שתמיד רצינו להשיג ובעיקר - לחופש לבחור את חיינו באמת.וטיפ לסיום: נסו לנוע אל מעבר למגבלות הוריכם - רק כך תוכלו לגלות ולחשוף את מהות חייכם שלכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il