מאמרים - האסטרטגיות השונות של האימא החורגת הדפסה מאתר מאמרים

האסטרטגיות השונות של האימא החורגת

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

האסטרטגיות השונות של האימא החורגת / מאת יואב ברנזוןהחורגת הרעההחורגת הרעה היא אישה שבאה לכבוש, להשתלט, להרחיק את האבא מילדיו הביולוגיים מנישואיו הקודמים, לבסס את הטריטוריה שלה ולבנות לעצמה ולבעלה החדש את הקן המשפחתי המושלם עבור עצמה ועבור הילדים שלה.החורגת הרעה היא אישה מפוחדת, שתלטנית ורעה, הפועלת ממקומות נמוכים, ילדותיים וקרים. היא משתמשת בבעלה החדש כאמצעי לבסס לעצמה חיים נוחים משלה, ללא הפרעות מצד ילדיו הקודמים וללא איום על מעמדה ועל תשומת הלב שהיא חושבת שהיא ראויה לה ממנו. החורגות הרעות הן נשים פרפקציונסיטיות, חומרניות, דחויות, מאוד שאפתניות, תחרותיות, אגוצנטריות, מנותקות מהרגשות ומהרוחניות של עצמן, חסרות נשמה, קמצניות ומאוד טכניות.החורגת הטובההחורגת הטובה היא אישה שבאה לקבל ולקרב בין האב לילדיו הביולוגיים מנישואיו הקודמים, וליצור אחדות וחיבור בינה לבין ילדיו. היא מכילה את הילדים שלו לתוך חייה, מקבלת אותם כילדיה שלה ובונה תא משפחתי גדול ומורחב שבו כולם שווים ואהובים.החורגת הטובה היא אישה פתוחה, מפרגנת וטובה, הפועלת ממניעים אלטרואיסטיים וחמים. היא רוצה לבנות משפחה אחת גדולה, היא רוצה שלכולם יהיה טוב, היא אוהבת ילדים ואנשים באשר הם והיא אוהבת ויודעת לתת מעצמה. החורגות הטובות הן נשים רוחניות, נאיביות, טובות לב, רכות, רגשיות ובעלות נשמה יתרה.החורגת האמיתיתהחורגת האמיתית היא אישה שמקבלת את עצמה. מצד אחד, היא אינה מרשה לילדים שלו לטפס עליה, לרדת עליה או לנצל אותה. מצד שני, היא יודעת לאהוב אותם, להתקרב אליהם ולהתמסר אליהם.החורגת הטובה היא אישה אמיתית - ובזה סוד כוחה. היא ישירה, בטוחה ויצירתית. היא אינה מתנצלת על קיומה אך גם אינה פועלת ביד גסה. היא פועלת ממקום של ביטחון עצמי, עוצמה, יציבות נפשית, גמישות וחוסר ביקורת עצמית. היא מיוחדת, פועלת על פי דרכה, חיה טוב עם עצמה ועם הסובב אותה, ובעיקר - היא נינוחה ונעימה, כי היא אינה מסוכסכת עם עצמה.וטיפ לסיום: חורגת אמיתית היא חורגת אולטימטיבית. כפי שהיא מקבלת את עצמה - כך הילדים החורגים מקבלים אותה.
אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il