מאמרים - 5 סיבות מדוע עדיף להביא ילדים אחרי גיל 30? הדפסה מאתר מאמרים

5 סיבות מדוע עדיף להביא ילדים אחרי גיל 30?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

5 סיבות מדוע עדיף להביא ילדים אחרי גיל 30? / מאת יואב ברנזון(1) פחות גירושיןזוגות צעירים נוטים להתגרש יותר מאשר זוגות שהתחתנו בגילאים מאוחרים יותר. גירושין פוגעים באופן אנוש בילדים, ולכן יש יתרון מובהק בהבאת ילדים בעשור השלישי, אז הסיכוי לגירושין הוא נמוך יחסית.(2) ביסוס כלכלירוב הזוגות מתבססים מבחינה כלכלית רק החל מהעשור השלישי לחייהם. בסיס כלכלי איתן תורם באופן דרמטי לתחושת הביטחון והרגיעה בבית ולתחושה החיובית של הילדים.(3) ניסיון חייםזוגות צעירים הם חסרי ניסיון ביחס לאנשים בוגרים בני שלושים פלוס. ניסיון חיים וביטחון עצמי מקל מאוד על גידול נכון של ילדים ועל האפשרות להעניק להם מצע בטוח ובריא.(4) זמן חופשילזוגות צעירים אין מספיק זמן איכות להקדיש לילדיהם משום שהם עסוקים עד מעל לראש בבנייה ובהיכרות עצמית, ברכישת ידע ומיומנות מקצועית ובצבירת כסף והתבססות כלכלית. לעומת זאת, לבני שלושים פלוס שכבר למדו, קנו בית, רכשו מיומנות מקצועית והתבססו מבחינה כלכלית יש הרבה יותר זמן פנוי ואיכותי להעניק לילדיהם ולהזין אותם.(5) בחירהרוב הזוגות הצעירים בוחרים להתחתן ולהביא ילדים מתוך מודעות נמוכה ומבלי להבין עד הסוף את משמעות בחירתם. לעומת זאת, בני שלושים פלוס מודעים הרבה יותר למשמעות הבחירה שלהם להתחתן ולהביא ילדים ולאחריות העצומה המתלווה אליהם, ולכן הם גם מחוייבים יותר לגידול ילדיהם.וטיפ לסיום: הבאת ילדים היא האחריות הכבדה ביותר שיש לאדם בחייו, למרות שרבים נוטים לזלזל בה ולהיכנס אליה ללא שום שיקול דעת או בשלות.
אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il