מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

חו"ל הוא מוצא נוח לילדים שבורחים מהוריהם / מאת יואב ברנזוןהורים בעייתיים, נזקקים ותובענייםילדים להורים בעייתיים, נזקקים או תובעניים מדי נוטים לחפש מפלט בריא ממשפחתם ההרסנית על ידי התרחקות ותפיסת מרחק בטוח ממנה.אחת הדרכים היא לחפש מפלט בחו"ל, הרחק מהישג ידם של ההורים, מהנזקקות שלהם ומהכובד הנפשי והרגשי שהם מעמיסים על ילדיהם.התרחקות בטוחה מכובד נפשיככל שההורים בעייתיים יותר, דיכאוניים יותר, פולשניים יותר, ביקורתיים יותר או שתלטניים יותר - כך גדל הסיכוי שחלק מהילדים "יברחו" לחו"ל ויבחרו לחיות שם את חייהם.הבחירה בחו"ל אינה רק בחירה ברמת חיים גבוהה יותר או בפרנסה מכניסה יותר כמו שהיא בריחה ממוקד משפחתי בעייתי, סבוך, הרסני או מדכא.התנתקות והשרשה במקום בריא יותרעבור ילדים רבים, החיים בחו"ל מאפשרים "התחלה חדשה". סוג של השרשה באדמה בריאה ונקייה, שאינה ספוגה בשורשים סבוכים ומתים של משפחה חולה.למעשה, אקט המעבר לחו"ל הוא ניסיון של ילדים להורים בעיתיים להציל את עצמם, להתנתק משורשים חולים ומאדמה רווית כאב וסבל ולהשריש את עצמם מחדש במקום עם תקווה, סיכוי ואפשרויות.וטיפ לסיום: הורים לילדים שעברו לחיות בחו"ל צריכים לשאול את עצמם - מה יש בנו שגרם לילדינו לבחור לחיות כל כך רחוק מאיתנו?אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il