מאמרים - גירושין הן הזדמנות להיות אבא אמיתי ומלא לילדים הדפסה מאתר מאמרים

גירושין הן הזדמנות להיות אבא אמיתי ומלא לילדים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]


גירושין הן הזדמנות להיות אבא אמיתי ומלא לילדים / מאת יואב ברנזוןאבא בעצימות נמוכהאבות רבים הם אבות בעצימות נמוכה. הם ממעטים להיות בבית, הם מתעסקים בקריירה שלהם רוב הזמן, הם מרוחקים רגשית ומעשית מהילדים והם אינם מעורבים באמת בנעשה בבית.אבות בעצימות נמוכה הם אבות שמחמיצים את האבהות שלהם ואת ההיכרות המעמיקה שלהם עם הילדים שלהם. הם מתבוננים בנעשה מרחוק, באופן שטחי, והם אינם יודעים באמת להיות עם הילדים שלהם נטו, אחד על אחד. מצב זה נובע ממוגבלות שקיימת בהם או מהעובדה שבת זוגתם אינה מאפשרת להם או סומכת עליהם להיות אבות משפיעים, ולעיתים אף מסרסת אותם ופוגעת בביטחון שלהם כהורים.גירושין יוצרים הזדמנות לעצימות גבוההגירושין הם לעיתים הזדמנות פז לשנות את המצב ולהעצים את האבא. אבות גרושים רבים מגלים את האבהות האמיתית שלהם דווקא אחרי הגירושין ולא לפני כן.כאבות גרושים הם מקצים זמן איכות עם ילדיהם, מחויבים להיות איתם סופשבוע וימים מוגדרים ולמעשה הם מתחייבים לגידול שיטתי, מחויב ומלא יותר של ילדיהם בימים ובשעות שבהם הם אחראים לילדים.האבא החדש הוא הורה שלם ומלאאבא חדש הוא הורה שלם ומלא המתפקד באופן עצמאי לחלוטין עם ילדיו, מבלי העזרה או התמיכה של בת זוגתו. כגבר נשוי הוא היה מניח לה לנהל את ענייני הבית וחינוך הילדים וכך הוא "ברח" מאחריותו לילדיו ומתפקידו כאבא כי היה לו על מי להטיל את התפקיד.לעומת זאת, כגבר גרוש הוא אינו יכול להסתמך על אשתו כי היא אינה נמצאת שם יותר, דבר שמחייב אותו להפשיל שרוולים ולהיות אבא ואימא במשרה מלאה, בעצימות גבוהה ובתפקוד שלם.וטיפ לסיום: אבא גרוש הוא אבא שחייב להיות גם אבא וגם אימא בזמנים שהוא נמצא עם ילדיו.


אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il