מאמרים - למילים שאנו אומרים ישנה השפעה אדירה על חיינו הדפסה מאתר מאמרים

למילים שאנו אומרים ישנה השפעה אדירה על חיינו

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]מילים יפות ונקיותמילים יפות ונקיות מעידות על חשיבה נקייה ויפה. כשאנשים מדברים בשפה גסה, קיצונית, מלוכלכת או מוגזמת ומנופחת הם יוצרים סביבם גם אווירה כזו ומציאות כזו.מילים יפות ונקיות הן חלק בלתי נפרד מיצירת מציאות וחיים יפים ונקיים. מי שמקפיד על שפה נקייה ובריאה משפר באופן ניכר את בריאות ואיכות חייו.לבחור מילים מאוזנותאחת הבעיות של אנשים רבים היא שהם בוחרים מבלי משים מילים קיצוניות או חד-ממדיות במקום במילים מאוזנות ומדוייקות יותר.למשל, במקום לומר "קטסטרופלי", "מזופת" או "על הפנים" מוטב לומר "לא נעים אבל לא נורא. מחר הדברים ישתפרו". או במקום לומר "היה פיצוץ, היה היסטריה מדהימה, היה סוף הדרך" מוטב לומר "היה אחלה. באמת כייף אמיתי".הכל ביד המילההמילים שאנו אומרים הם המחשבות שאנו חושבים. אם נשנה את המילים שלנו ונעדן אותן, נאזן אותן ונהיה מודעים לכוחן - נשנה גם את אורח החשיבה שלנו ואת המציאות שלנו.דרך שימוש בשפה נקייה ובמילים מאוזנות אנו מתחילים באופן לא מודע להפוך את המציאות שלנו למציאות יותר מאוזנת, רגועה וטובה יותר.וטיפ לסיום: ככל שאתם שולטים על המילים שלכם - כך אתם שולטים גם על המציאות שלכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il