מאמרים - מדוע אין אפשרות לבצע שינוי חיובי בחיים מבלי לנקות תחילה את התת מודע? הדפסה מאתר מאמרים

מדוע אין אפשרות לבצע שינוי חיובי בחיים מבלי לנקות תחילה את התת מודע?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]התת-מודע צובר בתוכו את כל העבר שלנוהתת-מודע הוא מעין ספוג - הסופג לתוכו את כל העבר שלנו, את כל מה שאמרו לנו, את כל הטראומות והכאבים שלנו, את כל הפחדים שלנו ואת כל הכישלונות שלנו והאכזבות שהיו לנו.כתוצאה מכך שהתת מודע שלנו סופג ומכיל הכל - הוא גם שולט בכל. התת-מודע שלנו משפיע על האופן בו אנו חושבים, מדברים, מתנהגים, מגיבים, פועלים ואפילו מדמיינים.התת-מודע מגביל אותנו בהווה ובעתיד אם הוא אינו נקיאם התת-מודע שלנו אינו נקי, כלומר אם הוא אינו רענן מעמדות מוקדמות, מפחדים קודמים, מטראומות, מחששות של העבר ומזכרונות על כישלונות - הוא אינו מאפשר לנו להיות חופשיים ורעננים בהווה ובעתיד.התת-מודע שולט בנו אם איננו יודעים כיצד לנקות אותו, לטהר אותו, להבריא אותו, לרפא אותו ולרענן אותו מעמדות ישנות. כמו רכב או בית הזקוק לטיפול - גם התת-מודע שלנו זקוק לטיפול כדי להתרענן ולהכיל בתוכו עמדות וזכרונות חיוביים וטובים שישרתו אותנו בהווה ובעתיד.כיצד מנקים את התת-מודע?אנשים שאיבדו את התשוקה, את ההנאה, את החיוביות, את האמונה, את השמחה, את היצירתיות, את החופש ואת האהבה - הם אנשים שהתת-מודע שלהם דחוס, מלא, עמוס, רווי או מוצף בעמדות ובזיכרונות שליליים.הדרך לנקות תת-מודע תקוע, חסום, שלילי, חולה או עמוס בשקרים היא להזין אותו בחומרים חיוביים, באמונות טובות, בחשיבה תקינה, במזון רוחני מרפא, בעמדות בריאות וחיוניות ובאמת הפשוטה והיפה.וטיפ לסיום: אם אינכם שולטים בתת-מודע שלכם ומנקים אותו על בסיס קבוע - התת-מודע ישלוט בכם ויגביל את החיים שלכם ואת התנהגות שלכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il