מאמרים - 6 סיבות מדוע כדאי לטפח צמחים בחיינו? הדפסה מאתר מאמרים

6 סיבות מדוע כדאי לטפח צמחים בחיינו?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ](1) כי צמחים הופכים את סביבתנו ליפה יותראין ספק שצמחייה יפה, רעננה ופורחת מביאה לביתנו אווירה יפה, נעימה ומזמינה בהרבה. צמחים מכניסים את הטבע ישירות לתוך ביתנו ומספקים לנו הזדמנות נוחה להתעטף באווירה טבעית ואוטנטית.(2) כי הם מזכירים לנו כל הזמן גם את תהליך הצמיחה שלנואנשים הם כמו צמחים - הם גודלים ומתפתחים כל חייהם מבחינה רגשית. בית נטול צמחים משול לבית נטול צמיחה ורגש. לעומת זאת, בית ובו צמחייה רבה ופורחת מלמד על כך שבני הבית הם אנשים שחיים וצומחים מבחינה רגשית.(3) כי הם מחזקים את יכולת הטיפוח והנתינה שלנוצמחייה בבית מחייבת דאגה וטיפוח בלתי פוסק. נוכחותם של צמחים בבית מלמדת אותנו משמעת, דאגה, טיפוח ונתינה לכל החיים. היא מחזקת בנו את יכולת הטיפוח היומיומית שלנו - לצמחים ולעצמנו.(4) כי הם מהווים תזכורת לחיים הקורים מסביבנו ובתוכנוצמחים טבעיים, להבדיל מצמחים מלאכותיים, הם יצורים חיים בדיוק כמונו. לכן, מי ששם צמחים בביתו מחזק את אנרגיית החיים בתוכו, ומביא ליותר ברכה, חיוניות, דינאמיות ושגשוג בכל שטחי חייו.(5) כי הם הוכחה ליכולת שלנו לגרום לדברים לקרות, לגדול ולהצליחכל צמח שטוב לו בבית שלנו, ושהוא פורח ומשגשג בזכות הטיפול שלנו הוא הוכחה לכך שאנו מסוגלים לגרום לדברים לקרות, לגדול ולהצליח. ישנו סיפוק אדיר לראות כיצד הזמן וההשקעה בצמחים נושאים פרי ומביאים עימם תוצאות יפות וטובות.(6) כי הם מבהירים לנו שהחיים שלנו הם שינוי מתמידצמחים משתנים כל הזמן, כל יום. כשאנו מגדלים צמחים וצופים בשינוי שלהם כל יום - אנו לומדים שהחיים שלנו הם גם שינוי מתמיד, ושעלינו להשתנות כל הזמן, כל יום.וטיפ לסיום: צמחים מקרבים אותנו לצמיחה שלנו.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il