מאמרים - ביצועיזם היא תרופה יעילה כנגד מחשבות טורדניות הדפסה מאתר מאמרים

ביצועיזם היא תרופה יעילה כנגד מחשבות טורדניות

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

מחשבות טורדניות וביקורת עצמיתאנשים שסובלים ממחשבות טורדניות ומביקורת עצמית הרסנית ומעכבת הם אנשים שמתקשים לתפקד, שמתנהלים בצורה מאוד איטית, מקוטעת וחסר נחישות.ביקורת עצמית ומחשבות כפייתיות, חרדות, פחדים והערכה עצמית נמוכה - כל אלה פוגעים בכושר הביצוע והתפקוד של האדם וגורמים לו לנתב את מרבית האנרגיות שלו במחשבות במקום במעשים.מהו בעצם ריפוי בעיסוק?ריפוי בעיסוק היא גישה שמאפשרת לרפא חרדות, פחדים, ביקורת עצמית ומחשבות טורדניות דרך עיסוק במשהו במקום דרך מחשבה. ריפוי בעיסוק היא גישה שמסיחה את הדעת מהמחשבות על הביצוע והמעשה.כאשר אדם פועל ועושה - אין לו זמן לחשוב. כאשר אדם עסוק מאוד - אין לו זמן לדאוג, אין לו פנאי לפחד, אין לו את הפריבילגיה לבקר את עצמו או להרוס את עצמו בהלקאה עצמית אינסופית.ביצועיזםדרך ביצוע, דרך עיסוק, דרך התעסקות בעשייה אינטנסיבית - ניתן לרפא חרדות, פחדים וחששות. העיסוק מסיח את הדעת מהמחשבה או הפחד אל המטרה, היעד והביצוע.אנשים שמתקשים לתפקד זקוקים להנחייה ממוקדת, מעשית ופרקטית שתגרום להם להתמקד בשורה ארוכה של משימות, יעדים ומטרות ותסיח את דעתם מהפחדים, מהמחשבות הטורדניות ומהביקורת העצמית.וטיפ לסיום: ריפוי בביצוע הוא דרך אפקטיבית ביותר להימנע מפחדים, להשתחרר מהם ולשפר את התפקוד באופן משמעותי.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il