מאמרים - אי אפשר לרדת במשקל ללא המרכיב הנפשי של הדיאטה הדפסה מאתר מאמרים

אי אפשר לרדת במשקל ללא המרכיב הנפשי של הדיאטה

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

דיאטה היא רק חצי מהסיפורכמעט כל האנשים מתמקדים בדיאטה ולא בנפש. הם סבורים - בטעות - שכדי לרדת במשקל צריך להתעמק בדיאטה הנכונה, ולהתמיד בה כדי להגיע למשקל הרצוי.תחום הנפש מוזנח מאוד בכל הנוגע להורדת משקל ודיאטות, וכמעט אינו מדובר, למרות שלאמיתו של דבר המצב הנפשי הוא קריטי להצלחת כל סוג של דיאטה.המצב הרגשי הוא קריטי לירידה במשקלגם הדיאטה הטובה ביותר בעולם אינה מבטיחה ירידה אמיתית במשקל, אם היא אינה כוללת גם דיאטה רגשית ומצב נפשי ורגשי חיובי.שימו לב, שמחה, אנרגטיות, חיוביות, אופטימיות וסיפוק מהחיים ישפרו פלאים את התוצאות של הדיאטה שלכם, משום שככל שמצב הרוח שלכם משופר יותר, כך הגוף שלכם מפסיק לצבור שומנים ומתנקה מעודפים בצורה טבעית.מה עושים כדי לרדת טוב במשקל?אנשים שמבקרים את עצמם, שמרגישים מדוכאים, שעצבניים כל הזמן, שאין להם מצב רוח טוב - משדרים לגוף שלהם שדרים של מתח, חרדה ומצב חירום, והגוף בתורו מפרש מסרים אלה כהוראות לצבירת שומנים ולעצירת הירידה במשקל.לעומת זאת, אנשים ששמחים, שאוהבים את עצמם ושמצב הרוח שלהם הוא חיובי - משדרים לגוף שלהם נינוחות, קלילות ורוגע, מה שמאפשר לגוף שלהם לעכל את המזון שהוא מקבל בצורה מלאה וטובה יותר, להפסיק לצבור שומנים לשעת חירום ולשחרר מהגוף פסולת ועודפים על בסיס יומיומי.וטיפ לסיום: ככל שאתם חיוביים ומשוחררים יותר ממתחים וכעסים - גם הגוף שלכם יהיה משוחרר יותר להיפטר מעודפי משקל.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il