מאמרים - מה הקשר בין פחד והשמנה? הדפסה מאתר מאמרים

מה הקשר בין פחד והשמנה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

פחד מוביל לתקיעותהחיים הם אנרגיה וכאשר האנרגיה תקועה - החיים עצמם תקועים. כאשר אנרגיית החיים שלנו זורמת בצורה משוחררת אנחנו בריאים, שמחים, משוחררים ורזים במשקל.לעומת זאת, תקיעות היא מצב של חוסר זרימה של האנרגיה, סוג של עמידה במקום, כאילו אנרגיית החיים נעצרת ואינה נעה במהירות ובקלילות שבה היא אמורה לנוע.תקיעות פוגעת במטבוליזם ומביאה להשמנהכאשר אנחנו נמצאים בפחד, מתח, לחץ או חשש לאורך זמן - אנחנו תקועים מבחינה אנרגטית, המטבוליזם שלנו נתקע ונעצר ומערכת העיכול שלנו אינה מתפקדת ואינה מסוגלת להטמיע את המזון שאנו צורכים בצורה נכונה ויעילה.למעשה, פחד מוביל לתקיעות ותקיעות פוגעת במטבוליזם ומביאה להשמנה. ההשמנה עצמה היא מצב בו הגוף אינו מפרק בצורה מהירה את החומרים אותם אנחנו מכניסים לגוף אלא צובר את המזון כשומנים.שחרור מתחים מוביל לירידה במשקלברגע שאנחנו מתמודדים עם פחדים, יוצאים ממצב ההתגוננות בו אנו נמצאים, מגלים תעוזה, מזלזלים בחששות שלנו ומתחילים להיות הרבה יותר חסרי פחד והרבה יותר מוכנים לקחת סיכונים - אנרגיית החיים שלנו מתחילה לפעול מחדש ולנוע בצורה טובה וחלקה יותר.כתוצאה מכך, המטבוליזם שלנו מתעורר שוב לפעולה תקינה והמשקל שלנו מתחיל לרדת מעצמו, מבלי שנצטרך לעשות פעולה בעניין, לעיתים אפילו למרות אכילה "משמינה" ולא בריאה.וטיפ לסיום: השמנה היא הרבה מעבר לאוכל. השמנה היא הפחד בהתגלמותו וניסיון של הגוף לגונן על עצמו דרך צבירה והתכסות בשומן.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il