מאמרים - מהי הרמוניה זוגית? הדפסה מאתר מאמרים

מהי הרמוניה זוגית?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

קצב אחדהרמוניה זוגית היא מצב של קצב טבעי אחד. בהרמוניה זוגית שני בני הזוג משדרים על אותו הגל, נעים באותו הקצב, רוקדים את אותו הריקוד, בהתאמה מלאה. הרמוניה זוגית מבוססת על קצב אחד של מזון, של מיניות, של תקשורת ושפה, של אורח חיים, של קונוטציות, של חלומות ושל השקפות עולם.בדרך כלל, זוגות אינם חווים מצב של הרמוניה זוגית פשוט מכיוון שאין ביניהם התאמה מלאה וקצב אחיד או מכיוון שהם אינם מודעים לכך שהם יכולים ליצור ביניהם התאמה מלאה והרמוניה זוגית על ידי צמיחה אישית והרפיה.סינכרוניזציההרמוניה זוגית מבוססת של גמישות וספונטניות, על המוכנות להתמסר ולזרום אחד עם השני ועל היכולת לאמץ אורח חיים משותף שהוא משוחרר, חופשי, טבעי ואוטנטי יותר. במצב של לחץ, מתח, איום מתמיד או פחד - ההרמוניה הזוגית מייד נעלמת.הרמוניה זוגית מאפשרת סינכרוניזציה מלאה בין בני הזוג. במקום לתקשר דרך פחדים, מחשבות ועמדות בני הזוג עוברים לתקשר דרך התת-מודע, דרך תחושות, חלומות ופנטזיות. זוגות החיים בהרמוניה זוגית אינם חיים דרך המודע וההיגיון אלא הם חיים ישירות דרך התת-מודע והרגש, כך שהכל זורם ביניהם מעצמו ונעשה באופן בלתי מתוכנן, ללא הפרעות, היסוסים, בדיקות או מעצורים.חיים משותפיםזוגות הרמוניים חיים יחד, לא אחד ליד השני אלא אחד עם השני - ללא מחיצות. מרבית הזוגות חיים יחד, אבל במרחק אחד מהשני. כל אחד מהם שומר על הקיום העצמאי שלו מהפחד להתמזג ולהיעלם בבן הזוג השני.בחיים משותפים והרמוניים הפחד להתמזג ולהיות חלק מבן הזוג השני אינו קיים משום שישנו אמון בין בני הזוג, טבעיות משותפת לשניהם ופשטות שהיא הבסיס לקשר שלהם. הפחד להישלט על ידי הצד השני, להיות מנוצל על ידו או לקבל תכתיבים ממנו נעלם ככל ששני בני הזוג מתקשרים אחד עם השני דרך התת-מודע ומוכנים לעבור לשם כך תהליך שבו הם ילמדו כיצד להיות אנשים הרמוניים, עדינים, טבעיים ופשוטים יותר.וטיפ לסיום: הרמוניה זוגית אינה אפשרית אם אחד מבני הזוג או שניהם חיים בצורה שאינה מתאימה להם, בצורה לחוצה, ביעדים גבוהים או פשוט בסביבה מלאכותית ותחרותית.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il