מאמרים - מהי זוגיות עסקית ובאילו תחומים היא נפוצה יותר? הדפסה מאתר מאמרים

מהי זוגיות עסקית ובאילו תחומים היא נפוצה יותר?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]זוגיות עסקית מהי?זוגיות עסקית היא זוגיות שמטרתה המרכזית היא הצלחה עסקית וכלכלית ולא הצלחה רומנטית ומינית. זוגות שחיים בזוגיות עסקית הם זוגות שהגיעו למסקנה ששיתוף הפעולה וההפרייה המשמעותית ביניהם אינם מתרחשים בין הסדינים אלא דווקא בעולם העסקים והקריירה.זוגיות עסקית היא למעשה הסכם לשיתוף פעולה ארוך שנים כדי לקדם מטרות כלכליות, עסקיות ופוליטיות משותפות של שני בני הזוג. הזוגיות היא כיסוי לשותפות כלכלית ובדרך כלל זוגות שחיים בזוגיות עסקית "משחקים" כזוג לכל דבר ומפגינים את הזוגיות שלהם כדי להקרין "אין פה שום דבר חריג".פוליטיקה וכספיםזוגיות עסקית אופיינית במיוחד בתחומי הפוליטיקה והכספים ובקרב העשירונים העליונים של האוכלוסיה, אם כי היא קיימת גם ביתר העשירונים. זוגות פוליטיים רבים אינם חיים כזוג לכל דבר, אלא משתפים פעולה כזוג כלפי חוץ בעוד שבחייהם האישיים הם אינם מנהלים יחסים אינטימיים ולעיתים קרובות מחזיקים מאהבים מהצד.אצל מרבית הזוגות העסקיים, ההפרדה בין החיים האישיים והחיים המקצועיים הייתה קיימת כבר מן ההתחלה, וברור היה לשני בני הזוג כבר מראש שהם יכולים להרוויח המון מנישואים ומזוגיות דווקא ברמה העסקית, הכלכלית והפוליטית.הילרי וביל קלינטוןדוגמה בולטת לזוגיות עסקית היא הילרי וביל קלינטון המנהלים סיפור הצלחה פוליטי ומגיעים יחדיו לעמדות ההשפעה המשמעותיות ביותר בעולם, בעוד שברמה הזוגית והאינטימית אין ביניהם קשר של ממש ולמעשה הם חיים כל אחד את חייו שלו ורק ברמה הציבורית הם מופיעים כזוג.גם בישראל ישנם זוגות רבים בפוליטיקה הישראלית שחיים בזוגיות עסקית. כלפי חוץ הם נתפסים כזוג לכל דבר אבל למעשה הדבר שמאחד אותם באמת היא השותפות הכלכלית העסקית והילדים המשותפים.וטיפ לסיום: זוגיות עסקית היא זוגיות כלכלית ופוליטית ששמה מראש את הרומנטיקה בצד.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il