מאמרים - הדרך לאהבה הטובה רצופה התנסויות, כישלונות וחיפושים הכרחיים הדפסה מאתר מאמרים

הדרך לאהבה הטובה רצופה התנסויות, כישלונות וחיפושים הכרחיים

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

אין הצלחה ללא כישלונותמסופר על בעל חברה ענקית שנהג לגייס לחברה שלו רק מנהלים שבעברם ניהלו חברה משלהם ופשטו את הרגל. ההיגיון של הצעד שלו הוא ברור: אדם שחווה כישלונות בחייו - מחושל יותר, יודע יותר, מעשי יותר, ערני יותר ואחראי יותר.זכרו, הדרך שלכם לאהבה הטובה תהיה רצופה כישלונות - וטוב שכך. זה הכרחי שתלמדו, שתתגברו, שתחוו, שתשתנו - בדרך לקשר האידיאלי שלכם. אולי בדרך תגלו שאתם נוקשים מדי - ואז תלמדו להתרכך. אולי בדרך תגלו שאתם רגישים מדי - ואז תלמדו להתחסן. אולי בדרך תגלו שאתם ביישניים מדי - ואז תלמדו להעיז. אבל, אם לא תחוו - לא תוכלו ללמוד על עצמכם דבר.אל תפחדו למסחר את עצמכםזה טיפשי לחכות לקשר האידיאלי ולא לעשות דבר - הכי טוב זה לצאת לשטח ולזרום. זה טיפשי לחכות לנסיך או לנסיכה המושלמת - הכי טוב זה לחפש, להתחכך ולנסות.לא רק מי שרוצה להצליח בעסקים חייב להיות מסחרי - גם מי שרוצה להצליח בזוגיות חייב להיות מסחרי. זכרו היטב, כללי המשחק בעולם העסקים ובעולם האהבה הם למעשה דומים - נחישות, פתיחות, תעוזה, יצירתיות וגמישות. אם אינכם מוכנים להשקיע, להתאמץ ולתת מעצמכם מכל הבחינות - לא תוכלו ליצור קשר זוגי טוב ואיכותי.מי שרוצה לגדול - חייב לתת לחיים לגעת בואנשים רבים עוטפים את עצמם בצלופן. הם מאמינים - בטעות - שהם שבירים מדי ורגישים מדי. הם מונעים מעצמם לגדול ולחוות חוויות מבחינה זוגית משום שהם מגוננים על עצמם יתר על המידה. כך הם נותרים ללא בני זוג, ללא רומנטיקה, ללא אקשן, ללא מגע, ללא אהבה וללא ריגוש.אם אתם רוצים לגדול מבחינה זוגית, אם אתם רוצים לנוע קדימה בדרך לאהבה, אם אתם רוצים להרגיש את החיים ולשלוט עליהם - עליכם לקחת סיכונים ולהתנסות בחוויות זוגיות, אפילו הן תהיינה זמניות וחולפות. אל תחששו להכיר אנשים סתם כך. אל תחששו להתקרב לאנשים. אל תפחדו ליזום קשרים עם אנשים. אל תימנעו מלהזמין את עצמכם לדייטים. אל תיבהלו מכישלונות. זכרו, רק ניסיון, חכמת חיים וידע שנצבר יקרבו אתכם אל הקשר האידיאלי שלכם.וטיפ לסיום: אהבה שלמה, בוגרת ואמיתית אינה אהבה אינסטנט - זו אהבה שמאחוריה יש דם, יזע ודמעות של ניסיון מצטבר.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il